Capcom Ghost Trick: Phantom Detective remaster ma teraz wersję demonstracyjną

Jeśli nie znasz Ghost Trick: Phantom Detective, genialnej paranormalnej przygody logicznej firmy Capcom z 2011 roku, nadszedł czas, aby rozpocząć swoją podróż ku uwielbieniu: wydawca udostępnił bezpłatną wersję demonstracyjną remastera Ghost Trick przed premierą 30 czerwca na PlayStation , Xbox i Switch oraz Steam.

Ghost Trick, jeśli nie jesteś zaznajomiony, pochodzi od projektanta Ace Attorney, Shu Takumi i opowiada o przygodach Sissel, ostro ubranej osoby cierpiącej na amnezję, która jest zaskoczona, budząc się bez wątpienia martwa na początku gry.

Plusem jest to, że Sissel szybko przekonuje się, że jego nowo odkryta forma duchowa daje mu możliwość posiadania przedmiotów nieożywionych, co pozwala mu wpływać na wydarzenia i, jeśli chodzi o rozgrywkę, przejść do kolejnej części wspaniale opowiedzianej historii Ghost Trick.

Ghost Trick: Phantom Detective pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Remaster Ghost Trick firmy Capcom rozszerza oryginał o zaktualizowaną grafikę w wyższej rozdzielczości, zwiększoną liczbę klatek na sekundę i ulepszony interfejs użytkownika. Dostępny jest również nowy tryb wyzwań z przesuwanymi blokami, który odblokowuje nową grafikę, a także zamawia nowe wersje 27 utworów z gry – choć oryginalne kompozycje będą również dostępne dla purystów słuchu.

Pełna premiera Ghost Trick już za kilka tygodni, więc Capcom daje graczom szansę zagrania we wczesne etapy – i sprawdzenia różnych ulepszeń powtórek – w nowej wersji demonstracyjnej dostępnej już na Switchu, PlayStation, Xbox i Steam. Twoje zapisane dane zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujesz się na zakup 30 czerwca.

READ  Możesz teraz ustawić się w kolejce, aby kupić PS5 bezpośrednio od Sony (Aktualizacja: Brak w magazynie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.