Carson Wentz włączył IR; Będzie tęsknić za powrotem do Link vs the Eagles

W końcu Carson Wentz nie wróci do Link w przyszłym miesiącu.

Liderzy wprowadzili Wentza do sobotniego meczu IR, co oznacza, że ​​Wentz będzie nieobecny przez co najmniej następne cztery tygodnie, w tym poniedziałkowy wieczorny mecz piłkarski przeciwko Eagles 14 listopada.

29-letni Wentz przeszedł już operację złamanego palca. Będzie nieobecny przynajmniej do 11 tygodnia, kiedy Liderzy zagrają z Teksańczykami w Houston.

Na pewno przegapisz mecze Wentz: vs Packers, vs Colts, vs Vikings, vs Eagles. Więc Wentz będzie również tęsknił za powrotem do Indianapolis, innej byłej drużyny.

Bez Wentza przywódcy zwrócą się do Taylora Heinicke jako głównego rozgrywającego. Ich wsparciem będzie Rookie Sam Howell. Jest więc prawdopodobne, że Orły zobaczą Heinicke 14 listopada.

Heinicke rozpoczęło mecz z Orłami w drugim meczu w 2021 roku. W wygranym 16. Tygodniu Orłów w meczu 20-16 Heinicke wykonał 27 z 36 podań na 247 jardów i przechwycił.

W pierwszym meczu pomiędzy Orłami a Liderami sezonu Orły wygrały 24-8 na FedExField. W tym meczu przeciwko swojej byłej drużynie Wentz ukończył 25 z 43 podań na 211 jardów, ale został zwolniony 9 razy i dwukrotnie potknął się.

Wentz był rozgrywającym Eagles w latach 2016-2020, ale był na ławce rezerwowych przez ostatnie cztery mecze sezonu 2020 i został sprzedany poza sezonem do Indianapolis. Odbił się od powitania w Indy po zaledwie jednym sezonie, a następnie został sprzedany z powrotem do NFC East.

Od czasu odejścia Wentza, Orły ruszyły do ​​przodu z Galenem Hurtsem, który w tym sezonie grał na znacznie wyższym poziomie.

Chociaż Wentz nie wróci tak długo wyczekiwanego do Link w tym sezonie, 25 września na FedExField było wielu fanów Eagles. I tak czułem się jak mecz u siebie Orłów.

Subskrybuj podcast Eagle Eye

Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube

READ  Z trzema pretendentami do trofeum Heisman Trophy, Ohio State nie planuje zatrzymać się i ponownie powąchać róż w 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.