CB Duent Banks, Maryland, runda 1, wybór 24

Giants wystartowali z ośmioma różnymi obrońcami w 2022 roku (zarówno na zewnątrz, jak i na boisku) i potrzebowali prowadzenia na tej pozycji, aby zagrać z weteranem Adoree Jacksonem.

„Dobrych obrońców nigdy dość” – powiedział trener Brian Dabul. „To jest liga przemijająca. Mamy trudny podział i„ Ty ”, on jest długim, długim rzutem rożnym i naciskiem, jeden na jednego, za który mamy wysokie noty i cieszymy się, że go mamy. „

Banks jest podekscytowany dołączeniem do Gigantów i gra w brutalnym planie koordynatora obrony Winka Martindale’a. Banks dorastał w Baltimore, gdzie Martindale pracował dla Ravens przez 10 lat, zanim dołączył do Giants.

„Kiedyś (często oglądałem wrony)”, powiedział Banks. „Właściwie jestem bardzo zaznajomiony (z obroną). Rozmawiali ze mną, kiedy byłem tam na spotkaniu, więc trochę to czułem i lubię to. Właściwie to lubię”.

Schoen powiedział, że Martindale był „zachwycony” przejęciem Banks.

„Znacie obronę Winka i to, co lubi”, powiedział Schoen, „a DuNet pasuje do tej formy z literą T”.

„Zagrał dużo dziennikarstwa człowiek-człowiek” – powiedział Daboll. „W naszym systemie gramy różnymi formacjami obronnymi, ale on grał dużo w obronie i pressingu między zawodnikami i jest silny. Ma dobrą długość. Ma dobrą szybkość i tempo. Teraz po prostu go rzucimy aby mieszać się z naszymi kolegami i dobrze jest go mieć. ”

Banks był trzecim zwolnieniem, po Emmanuelu Forbesie ze stanu Mississippi i Christianie Gonzalezie ze stanu Oregon. Mając górnych obrońców i szerokich odbiorników poza płytą, Schoen doszedł do wniosku, że musi wykonać ruch. Wysłał 25. wybór w klasyfikacji generalnej, a także ich pierwszy wybór w piątej rundzie, 160. w sumie, i pierwszy z ich trzech wyborów w siódmej rundzie, 240., do Jacksonville na 24. wybór.

„To była właściwa rzecz dla nas” – powiedział Schoen. „Przeprowadzamy wiele badań na temat potrzeb zespołu, potrzeb osób stojących za nami, w tym zespołu, z którym mieliśmy do czynienia. Był to więc scenariusz, który opracowaliśmy wcześnie rano, jeśli tam dotarliśmy, i martwiliśmy się, że wszyscy inni dostaną się na tę pozycję. Mieliśmy coś w Jacksonville i zadziałało.

READ  Wynik USWNT przeciwko Kanadzie: Alex Morgan zdobywa punkty w pucharze, USA wygrywa miejsca olimpijskie i złote w pucharze

Tak więc, próbując zarządzać rozmowami telefonicznymi z naszymi zespołami, jednocześnie śledząc opcje, jeśli zdecydujemy się zrezygnować. Następnie inną opcją było zostać, wybrać na 25. Mieliśmy grupę facetów, którzy skończyli w tym samym zakresie. Ponownie, cała ironia, jeśli byłbyś zawodnikiem, do którego aspirujesz, naturalnie myślisz, że wszyscy inni mogliby nim być… Próbujesz przejść przez tyle scenariuszy, ile tylko możesz, rozmawiasz przez telefon z innymi generalnymi menedżerami w całej lidze i masz dobre dialog i rozmowy, gdzie jeśli jesteś przez całą dobę I była okazja. Rozmawiałem dzisiaj z Trentem Palkeyem w Jacksonville i powiedziałem: „Nie wiem, czy istnieje scenariusz, w którym obawiam się, że ktoś może przyjść po nas na to stanowisko, czy byłbyś na to otwarty i to byłyby kryteria, i pozostawaliśmy w kontakcie przez cały okres poboru. „

W ciągu czterech sezonów w Maryland Banks zagrał w 30 meczach z 21 startami. W 2021 roku rozegrał tylko dwa występy, zanim kontuzja barku przeszkodziła mu w dalszej części sezonu. W zeszłym roku zagrał w 12 meczach z ośmioma startami i zanotował rekordowe w karierze 38 wślizgów (25 solo) i dziewięć obronnych podań.

„Uznam za to zasługę Skautów” — powiedział Schoen. „Doznał kontuzji w 2021 roku i jeden z naszych chłopaków był tam w sierpniu, tak naprawdę nie był na naszym radarze, ponieważ nie grał dużo w 2021 roku, więc nasi skauci byli wcześnie. Mogliśmy wyjść i spojrzeć i mieliśmy wiele stylizacji przez całą jesień, na żywo, zarówno w szkole, na meczach, jak i na treningu. Mieliśmy więc o nim bardzo dobre relacje ”.

Oprócz spotkania Banksa w kompleksie, Giganci gościli go w Centrum Szkoleniowym Quest Diagnostics.

„To osoba z klasą” – powiedział Schoen. „Inteligencja piłkarska była dobra. Bardzo dobre zrozumienie ich obrony”.

A Banks dobrze nadaje się do obrony Giants.

* Giants zajmują obecnie 26. miejsce zarówno w drugiej, jak i trzeciej rundzie draftu – 57. i 89. miejsce w klasyfikacji generalnej – które odbywają się w piątek.

Po rozegraniu dwóch wyborów w pierwszej rundzie, Giants mieli w sobotę pięć wyborów draftowych, w których wygrali 4-7: czwarta runda (nr 128), piąta runda (nr 172), szósta runda (nr 209) i dwie. W siódmej rundzie (243 i 254).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.