Cecily Strong opuszcza „SNL” z „Blue Christmas” Wyślij

Nadeszła chwila, której tak się obawialiśmy: Cecylia Silna Wyszedł Sobotni wieczór na żywo Po 11 sezonach. SNL Informację o swoim odejściu opublikowała w mediach społecznościowych na kilka godzin przed wczorajszym wieczorem Masło Austina– gościł epizod wyemitowany. „Dzisiaj wieczorem wysyłamy jednego z najlepszych graczy w historii. Będziemy za tobą tęsknić, Cecily!” Pojawia się konto Napisał na Instagramie. Pożegnalny post zawierał ujęcie Strong as Dziewczyna, z którą wolałbyś nie nawiązać rozmowy na przyjęciua także klip, na którym śpiewa w kałuży butelkowanego wina Prezenterka Fox News, Janine Pirro. Silny dołącz do SNL w 2012 roku i nadal wygrywał Dwie nominacje do nagrody Emmy pokazać w 2020 i 2021 roku. Jej odejście następuje pod koniec roku, w którym wiele innych długoletnich gwiazd, w tym Kate McKinnoni Eddiego Bryantai Kyle’a Mooney’ai Chrisa ReedaI jeszcze.

Obsada sezonu 48 poświęciła trochę czasu, aby pożegnać się z Strong szkicem, grając pracownika RadioShack ostatniego dnia. „Za każdym razem, gdy przychodziła do pracy, miała nową osobowość, nowy akcent lub nowe wrażenie, które po prostu cię zdmuchnęło” – powiedział Kenan Thompson. „Miała taką siłę i radość ze swojego występu, że przypomniałeś sobie, dlaczego tak bardzo kochałeś pracę w RadioShack”. Potem Butler pozwolił Elvisa, aby znów go posiadał poprowadzić obsadę w okładce „Blue Christmas”, z tekstem zmodyfikowanym na cześć Stronga. „Będzie dobrze w każdą sobotnią noc”, śpiewali w lekkim śniegu. „Ale wszyscy będziemy mieli niebiesko-niebiesko-niebiesko-niebieskie Boże Narodzenie”.

Po koncercie Strong opublikowała post na swoim Instagramie, wyjaśniając, że milczy o swojej śmierci, ponieważ było to dla niej bardzo emocjonalne. „Przepraszam, że byłam trochę cicho na ten temat publicznie. Nie chciałam dodatkowo podkreślać czegoś, co już było dla mnie tak wzruszające” – napisała. „I jestem bardzo wdzięczny, że miałem te sześć wspaniałych występów, które pomogły mi się zrelaksować, zebrać razem i śmiać, a może nawet nadmiernie przytulić Molly, Marcelo, Devona i Michaela, i myślę, że są nie tylko genialnie zabawni, ale naprawdę wspaniali ludzi. Jestem gotowy do drogi, ale zawsze wiem, że dom jest tutaj. Spędziłem czas mojego życia pracując z najwspanialszymi ludźmi na ziemi. Możesz spodziewać się obejrzenia Stronga w 2. sezonie Apple TV+ Szmegadon!i Dobrze nadchodzi Krzepki Garfielda Film. Zobacz, jak rozdziera się na końcu SNL Pokaż się jako członek obsady poniżej.

READ  „Łysa blondynka w Hollywood” Janica Olin o wypadaniu włosów, żart Chrisa Rocka

Ten post był cały czas aktualizowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.