Celtics vs. Transmisja na żywo Heat, kanał telewizyjny piątego meczu, jak oglądać rozgrywki NBA online, czas, szanse, wybór

Dobre zdjęcia

Miami Heat nie byli w stanie pokonać Boston Celtics w finale Konferencji Wschodniej, więc w czwartek wieczorem przechodzimy do meczu nr 5. Dzięki kilku skutecznym strzelaniom z głębi Celtics byli w stanie wycofać się pod koniec meczu 4 i będą musieli powtórzyć ten sukces, jeśli chcą przedłużyć passę.

Zanim zacznie się akcja, oto wszystko, co musisz wiedzieć o Game 5:

(2) Boston Celtics kontra (8) Miami Heat

  • Data: czwartek, 25 maja | Czas: 20:30 czasu wschodniego
  • Lokalizacja: TD Garden — Boston, Massachusetts
  • Częstotliwość telewizji: TNT | Transmisja na żywo: Aplikacja TNT
  • sprzeczności: Celtics -8; O/U 215,5 (przez Caesars Sportsbook)

Specjalna gra | Boston Celtics kontra Miami Heat

Działki

Celtowie: Boston uniknął całkowitego zakłopotania, wygrywając grę 4, przeżywając zamiatanie i pozostając przy życiu jeszcze przez kilka dni. Teraz mają szansę jeszcze bardziej przedłużyć passę, ale wciąż jest to ciężka walka o czwórkę. Ponieważ wszystkich pięciu startujących zdobyło dwucyfrową liczbę punktów, gra 4 była wyraźną poprawą w stosunku do wybuchu, którego doznali w grze 3, i będą musieli zabutelkować ten występ, gdy seria powróci do Bostonu. Jaylen Brown zebrał swój pierwszy solidny występ w serii, ale i tak skończył tylko z 17 punktami. Boston będzie potrzebował od niego więcej, jeśli chcą zobaczyć Game 6, albo sezon zakończy się w czwartek wieczorem.

Ciepło: Heat nadal mają dużą przewagę w serii, a po tym, jak Nuggets odnieśli zwycięstwo nad Lakersami, trzeba myśleć, że Miami będzie chciało jak najszybciej zakończyć serię. Ale Celtics pokazali, że nie zamierzają się przewrócić we wtorek wieczorem, więc Heat mają nadzieję, że uzyskają lepsze wyniki od Bama Adebayo i Maxa Strussa, którzy łącznie zdobyli zaledwie 19 punktów. Zespół miał problemy z połączeniem w 3 sekundy, co było zaskakującym zwrotem po tak gorącym okresie we wszystkich seriach.

READ  Wielka Brytania blokuje przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft

Prognoza

Miami nie udało się zamiatać, więc wybieram ich do dżentelmeńskiego zamiatania w Game 5. Celtics odbili się w Game 4, ale spodziewam się, że Butler i reszta zespołu Miami przejdą. Przed startem serii będzie tydzień przerwy NBA Egzaminy końcowe. Wybór: Żar +8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.