Centrum informacyjne Tesla Investor Day: plan główny, część 3, platforma nowych pojazdów i nie tylko

Tesla organizuje dziś swój pierwszy „Dzień Inwestora” w Gigafactory w Austin w Teksasie. Śledź to centrum wiadomości, aby obejrzeć wydarzenie i uzyskać wszystkie szczegóły i analizy najważniejszych wiadomości pochodzących z prezentacji.

W ciągu ostatnich kilku lat Tesla zaczęła organizować regularne wydarzenia, takie jak „Dzień baterii” i „Dzień sztucznej inteligencji”, aby informować o niektórych swoich najważniejszych projektach i rekrutować talenty do ich tworzenia.

W styczniu Tesla ogłosiła dodanie kolejnego wydarzenia do swojego kalendarza: Dzień Inwestora. Dziś nadszedł 1 marca 2023 roku.

Producent samochodów opisał to zjawisko:

Nasi inwestorzy będą mogli zapoznać się z naszą wysoce zaawansowaną linią produktów, a także omówić długoterminowe plany ekspansji, platformę Generacji 3, alokację kapitału i inne kwestie z naszym zespołem kierowniczym.

Fakt, że nowa platforma będzie częścią wydarzenia, doprowadził do wielu spekulacji na temat wypuszczenia przez Teslę nowego pojazdu opartego na tej platformie, ale na razie to tylko spekulacje.

Od czasu ogłoszenia, dyrektor generalny Elon Musk potwierdził, że część 3 jego głównego planu Tesli będzie częścią wydarzenia. Wiemy, że najnowsza rata „planu głównego” będzie dotyczyć tego, jak producenci samochodów planują zwiększyć do 20 milionów pojazdów rocznie do końca dekady.

Dlatego oczekuje się, że Tesla będzie mówić o strategiach łańcucha dostaw aż do wydobywania materiałów i produkcji akumulatorów i pojazdów.

Oczekuje się, że częścią wydarzenia będą ogłoszenia dotyczące nowych fabryk, w tym Gigafactory Mexico.

Oglądaj wydarzenie rozpoczynające się o 16:00 ET tutaj:

Zaktualizujemy również ten artykuł o linki do szczegółowych artykułów na temat wszystkich ważnych wiadomości związanych z wydarzeniem:

Możesz zaktualizować ten post lub odwiedzić stronę główną Electrek, aby uzyskać najbardziej istotne i aktualne informacje.

FTC: Używamy linków autoafiliacyjnych, które generują dochód. Dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.