Chaka Khan odrzuca wybór „Greatest Singer” magazynu Rolling Stone

Chaka Khan i Mary J Blige
zdjęcie: Hrabina piękna (Obrazy Getty’ego)

Kiedy Chaka Khan śpiewała „I’m Every Woman”, nie wydawała się mieć na myśli te Kobiety, których talent – ​​przynajmniej w kontekście Toczący się kamieńLista „200 największych śpiewaków wszechczasów” – niezbyt szanowana. „Nie zgadzam się na bycie w miejscu, w którym patrzę na moich kolegów artystów, którzy nas ze sobą mierzą” – powiedział legendarny wokalista (29. miejsce na tej liście). Jednak przedarła się przez drzwi tej przestrzeni i bardzo szybko poczuła się tam komfortowo w nowej rozmowie z nią Magazyn Los AngelesS Podcast Pierwotni.

Chociaż ma pozytywne rzeczy do powiedzenia na temat nr 1 Pick Aretha Franklin („Tak głupi, jak powinieneś być. Dziękuję. Gdzieś jest sprawiedliwość”) i nr 8 Pick Beyoncé („Nie mam o nim nic do powiedzenia”). Beyonce. Jest niesamowitą piosenkarką, okej? „), reszta jej konkurentek też nie wypadła. Joan Baez na miejscu 189: „Bądźmy szczerzy, ta suka nie umie śpiewać. Teraz jest On był Dobra pisarka.” A Adele na 22. miejscu: „Cóż, rzuciłam.” Mariah Carey, na piątym miejscu, jest całkowicie pominięta: „To musi być payola lub coś w tym stylu”. rywalka, Mary J. Blige, która zajmuje 25. miejsce na liście — i ludzie, którzy ją napisali.

„Te suki są ślepe jak cholerny nietoperz! Chaka powiedział brutalną i nieco obraźliwą diatrybą. „Czy oni nie mają aparatów słuchowych? Nie mają oczu. Nie mają uszu. Muszą mieć – te dzieci, wiesz co? To muszą być dzieci Helen Keller! „

Khan zawsze miał wołowinę z Blige na okładce tego ostatniego „słodka rzeczChociaż para podobno naprawiła płoty w 2007 roku, kiedy wydali duet.Brak szacunku. Jednak Khan najwyraźniej nie zrezygnował z „miłej rzeczy”. Blige, ona to schrzaniła”. Pierwotni. Po pierwsze, jej wokal był płaski, więc zapytałem ją i powiedziałem: „O której godzinie byłeś – o której porze dnia i nocy, co robiłeś, kiedy zdecydowałeś się nagrać cover „Sweet Thing” i gdzie byłeś w moim okładka tego?” „

Kiedy Blige powiedziała, że ​​wstała późno i nagrała ją wcześnie rano, „Powiedziałem:„ Dziewczyno, nic nie śpiewaj o pieprzonej ósmej rano ”- wspomina Khan. „Zwłaszcza jeśli musisz dostać się aż do zaśpiewania. Jeśli nie śpisz całą noc, palisz crack czy coś, nie wiem, to może być zupełnie inna sprawa. Ale nie wstajesz o ósmej rano, żeby śpiewać, dziewczyno.

Najwyraźniej to NIE Znakiem rozpoznawczym wrogości, ponieważ „ona i ja mamy tego rodzaju relacje, o których możemy rozmawiać” — twierdzi Khan. „Kocham ją. Ona kocha mnie. Nie mamy problemu. Teraz prasa chciałaby zrobić z niej pieprzony problem”. Mogła mieć rację, ale to nie znaczy, że jest problem z rankingami reklam dla dziennikarzy muzycznych Mary J Blige AT #25 Potrzebujesz aparatów słuchowych? W każdym razie Khan mówi, że tak naprawdę nie dba o czyjąś małą listę: „Ci ludzie w żaden sposób mnie nie definiują ani nie potwierdzają”.

READ  Idris Elba mówi, że jego córka nie dostała roli w „Bestii”, No Fate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.