Chcesz platformę Steam? Teraz możesz kupić bez czekania

Platforma Steam unosi się nad oficjalną stacją dokującą.

obrazek: zawór / kotaku

Cierpliwość to zaleta, bo jakoś trudno znaleźć PlayStation 5 prawie dwa lata po premierze. Ale na szczęście, jeśli szukasz talii Steam, nie musisz gonić za dalekosiężnym zamówieniem w przedsprzedaży: Valve wysyła go teraz zaraz po zakupie. Bez czekania, bez kolejek, bez 5 USD na rezerwację. Co więcej, teraz sprzedaje również oficjalną stację dokującą.

Valve ogłasza łatwość zamawiania i dostępność nowych akcesoriów do stacji dokujących za pośrednictwem Świergot A parowy. Co więcej, Valve ogłosiło „wiele, wiele” aktualizacji oprogramowania dla SteamOS, które, jak twierdzi, znacznie poprawią wrażenia z dokowania. Zaktualizowano również klawiaturę, podobnie jak w trybie offline. (To ostatnie powinno pomóc złagodzić typowy problem dla użytkowników Steam Deck, ponieważ wiele gier Steam wymaga połączenia online w celu uwierzytelnienia).

Możesz sprawdzić nowości w filmie zapowiedzi Valve tutaj:

zawór

Oficjalna stacja dokująca Steam Deck zapewni Ci zwrot 89 USD. I chociaż istnieje kilka doków innych firm, a niektóre są tańsze, mamy nadzieję, że stacja dokująca Valve ustanowi nowy standard łączności. Na przykład przystępna cenowo stacja dokująca JSAUX jest wyposażona w porty USB 2.0, podczas gdy wszystkie porty USB-A w stacji dokującej Valve są w wersji 3.1. Oferuje również połączenie Gigabit Ethernet, które bardzo pomoże w pobieraniu dużych gier. Istnieją porty DisplayPort 1.4 i HDMI 2.0, które pozwolą Steam Deckowi na wyjście na wiele monitorów z wyborem 4K 60Hz lub 1440p 120Hz wraz ze zwykłą obsługą FreeSync.

Chociaż byłbym ciekawy, czy oficjalna stacja dokująca pasuje do urządzeń peryferyjnych, takich jak go-to dekmatyzowaćNadchodzące ulepszenia klawiatury są bardzo mile widziane. Uważam, że klawiatura jest trochę trudna, więc wspaniale jest widzieć, jak Valve sprawia, że ​​pisanie na ekranie dotykowym lub touchpadach jest bardziej niezawodne. Oczekuje się również, że klawiatura będzie obsługiwała dodatkowe języki, a wkrótce pojawią się chiński uproszczony, chiński tradycyjny, japoński i koreański.

Czytaj więcej: Tak, możesz używać Steam Deck jako PC (Oto jak)

Valve nie podało jednak szczegółów, jeśli chodzi o ulepszenia offline. Ten tryb w zasadzie robi to, czego można się spodziewać, ale nie była to najlepsza funkcja Deck. Jak wskazuje wielu użytkowników, plik Nierzetelny tryb offline Kinda zabija przenośność czegoś takiego jak deck. Takie problemy dotyczą nie tylko gier wieloosobowych; Wielu użytkowników znalazło problemy z Gry dla jednego gracza teżNiebo ci pomaga, jeśli gra to ma denova. Jakbyśmy potrzebowali kolejnego powodu do irytacji niesławnym oprogramowaniem DRM.

Ale twardy tryb offline to tylko uderzenie w zabawny sposób, jakiego do tej pory doświadczył Steam Deck. Dobrze widzieć, jak Valve usuwa wady produkcyjne.

READ  Comiesięczne wiadomości od Susan Miller - lipiec 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.