„Chicago PD”: Tracy Spiridakos wchodzi w interakcję z Jesse Lee Soffer Leaving

Nie ruszaj się, moje małe „wysokie” serce.

Chicago PD Aktorka Tracy Spiridakos otwiera wiadomość, że jej mąż na ekranie, Jesse Lee Souffer On opuści Działania Dicka Wolfa w następnym sezonie 10.

Aktorka napisała „Jesse, cóż mogę powiedzieć, jesteś najlepszy w historii” Instagram. „Dziękuję za twoją dobroć, wskazówki i przyjaźń. Jesteś najlepszym mężem na ekranie, o którego dziewczyna może prosić. Będę tęsknić za byciem z tobą każdego dnia. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co świat ma dla ciebie w przyszłości. #upsteadforever”.

Jak wcześniej informowaliśmy, Soffer ma odejść Chicago PD Jesienią — premiera 10. sezonu w środę, 21 września o 10/9 w NBC — grając detektywa Jaya Halsteada od premiery w 2014 r. To wbija gwóźdź do trumny „Upstead”, romantycznego połączenia Soffera Halsteada i Spyrdakusa. , ponieważ już go nie będzie.

Policjanci z wywiadu oficjalnie zaczęli spotykać się w sezonie 8, zanim uciekli na sali sądowej w sezonie 9. Pojawili się razem w finale sezonu 9, aby pokonać Annę, która trzymała Voighta na muszce. (Przeczytaj pełne podsumowanie końcowe tutaj.)

Jak się masz, rodzina #OneChicago? Podziel się swoimi ulubionymi uczuciami i wspomnieniami w komentarzach poniżej.

READ  Mila Kunis i Ashton Kutcher obiecują 3 miliony dolarów darowizn dla ukraińskich uchodźców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.