Chiny kontra Japonia w World Baseball Classic 2023

Wszystkie oczy Japonii zwrócone są na Tokyo Dome, gdy Drużyna Japonii – prawdopodobnie najsilniejsza drużyna w turnieju – rozpoczyna pogoń za trzecim World Baseball Classic. Japonia zaczyna od Chin, które nie wygrały turnieju w 2017 roku, ale mają nadzieję, że zaskoczą świat jednym z największych zmartwień.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o dopasowywaniu:

Kiedy i gdzie: Teraz w Tokyo Dome

Jak możesz oglądać: Mecz pomiędzy Chinami a Japonią na żywo w FS1.

Gry są dostępne na FOX, FS1, FS2, Tubi lub FOX Deportes, a każda gra może być transmitowana online w aplikacji FOX Sports. Aby wyświetlić międzynarodowe opcje wyświetlania, kliknij tutaj.

Jak możesz słuchać: Relacje audio na żywo ze wszystkich gier będą transmitowane na Sirius XM, TuneIn, MLB.com oraz w aplikacji MLB.

Jaka jest stawka: 20 drużyn zostało podzielonych na cztery grupy po pięć na pierwszą rundę World Baseball Classic 2023, przy czym każda drużyna grała raz z drugą drużyną w swojej puli, a drużyny z dwoma najlepszymi rekordami w każdej puli na koniec tej rundy awansowały do fazy pucharowej. Japonia i Chiny są w grupie B wraz z Koreą, Australią i Czechami.

data meczu: Japonia i Chiny spotykały się we wszystkich poprzednich klasykach baseballu, a Japonia uczestniczyła we wszystkich rozgrywkach. W tych igrzyskach Japonia pokonała Chiny 37-5.

Shuhei Ohtani: Ohtani nie tylko ubierze się na swój pierwszy Baseball Classic, ale będzie się też poruszał. Pokazał już swój charakter, trafiając dwa biegi do domu w meczu pokazowym w Osace w poniedziałek, a teraz będzie popisywać się grą dużego kalibru Cy Younga przed oczami świata.

Xiang Wang: Rozpoczynając turniej, Wang zdobył srebrny medal mistrzostw kraju w 2019 roku. Zdobył też tytuł mistrza kraju w 2021 roku i zdobył brązowy medal w 2022 roku. Liga jest zamknięta od 2019 roku z powodu COVID-19.

Ray Chang: Największa chińska gwiazda powraca z czwartym Baseball Classic. 39-latek zajmuje się również obowiązkami trenerskimi i pomagał rekrutować takich graczy, jak Alan Carter, zawodnik niższej ligi Angels. Jeździł w jedynej rundzie mistrzostw 2017. Odszedł na emeryturę po WBC, ale kiedy ponownie dostał szansę gry, nie mógł jej odmówić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.