Chris Pine powiedział zdezorientowanemu uczestnikowi Oscarów, że to Chris Evans z Kapitana Ameryki.

Jeden z imprezowiczów w Oskary w weekend znałem go jako… Joe Lawrence?
Sosna, w środę Występowanie w „Jimmy Kimmel Live” Powiedział Kimmelowi, że po tym, jak właściciel imprezy błędnie pomyślał, że jest aktorem i muzykiem „Blossom”, w końcu go zdradził i powiedział mu, że to właściwie Chris Evans, który grał Kapitana Amerykę w kilku filmach Marvela.

Powiedział, że to nie pierwszy raz, kiedy Payne został wezwany przez inną męską celebrytę.

„Mam Ryana Reynoldsa, [Chris] Pratt, [Chris] Hemsworth, Matt Damon, powiedział: „Pine licytuje swojego „najbardziej stylowego Chrisa” w rumianych, haftowanych spodniach zapinanych na guziki, bordowo-białych spodniach w paski i dymiących kapciach.

Kiedy Pine w końcu powiedział sponsorowi imprezy, że… Kapitan Ameryka (Ponownie nieprawda; jedynym bohaterskim kapitanem granym przez Payne’a jest Kirk w ponownym uruchomieniu „Star Trek”), prezent powiedział: „To jest mój człowiek!” Według Payne’a.
Hollywood Criss – wszystkie gwiazdy akcji (trzy z filmów Marvela), głównie białe i blondyny – hmm Często się mylili. Nawet Arnold Schwarzenegger, teść Pratta („Strażnicy Galaktyki”, „Park Jurajski”, „Parki i rekreacja”), nazwał Pratta po rodzinie Evansów. ludzie. Niektóre celebrytki po prostu nie mają dość odpoczynku, pomniejszone o miliony dolarów, które zarabiają na swoich niezwykle udanych franczyzach.
READ  Duński książę Nikołaj „zszokowany i zdezorientowany”, by zostać pozbawionym królewskiego tytułu przez królową Małgorzatę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.