„Chris Rock: Selective Anger”: kiedy, jak oglądać i nie tylko

(CNN) być gotowym na Chrisa Rocka tworzyć historię.

Komik wystąpi na scenie w sobotę wieczorem, aby wykonać „Chris Rock: Selective Rage”, pierwsze w historii globalne wydarzenie Netflix transmitowane na żywo.

Program będzie szóstym specjalnym programem rockowym i drugim na Netflix po Tamborine z 2018 roku w reżyserii Bo Burnhama.

Netflix udostępnił tzw 30-sekundowy zwiastun za długo oczekiwany występ na stojąco, w którym Rock jest sam w garderobie, wpatrując się w lustro, kiedy głos ogłasza: „Chris, są na ciebie gotowi”.

„The Show Before the Show” i „The Show After the Show” z udziałem kilku przyjaciół Rocka, komików, będą emitowane wokół jego występu.

Co oglądać

Program specjalny będzie prawdopodobnie pierwszym z wielu wydarzeń na żywo pokazywanych w serwisie Netflix i oczekuje się, że będzie to The Rock Tytuł Zostali spoliczkowani na ubiegłorocznej ceremonii rozdania Oscarów. Program specjalny emitowany prawie rok po wypadku.

Jak oglądasz

Pre-show rozpocznie się o 21:30 ET, a koncert rockowy rozpocznie się o 22:00 ET. Po jego występie odbędzie się kolejny pokaz.

Potrzebujesz tylko konta Netflix (lub czyjeś hasło.)

goście specjalni

Pre-show poprowadzą Ronnie Ching, Arsenio Hall, Leslie Jones i Dean Cole. Oczekuje się, że kolejni artyści zaskoczą widzów.

Amy Schumer, Cedric the Entertainer, Ice T, Jerry Seinfeld, Kevin Hart, Matthew McConaughey, Sir Paul McCartney, Sarah Silverman i Wanda Sykes mają się pojawić.

David Spade i Dana Carvey poprowadzą after-show wraz z Hallem, Kareemem Abdul-Jabbarem i JB Smoove.

Lokalizacja

Komik wystąpi na scenie Hippodrome Theatre w Baltimore w stanie Maryland.

„Chris Rock: Eclectic Fury” zostanie wyemitowany 4 marca na platformie Netflix.

READ  LAPD nie może aresztować Willa Smitha, gliniarze nie widzieli Chrisa Rocka Slapa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.