Chris Stapleton, babyface śpiewający podczas meczu przed Super Bowl

LOS ANGELES – gwiazda muzyki country, Chris Stapleton, wystąpi na scenie Super Bowl w przyszłym miesiącu, aby zaśpiewać hymn narodowy, podczas gdy legenda R&B, Babyface, wykona „America the Beautiful”.

Występy odbędą się 12 lutego na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie, przed meczem o mistrzostwo i pokazem w przerwie meczu z udziałem Rihanny. Programy będą emitowane na kanale Fox.

Ubiegłoroczna zdobywczyni nagrody Emmy, aktorka i piosenkarka, Sheryl Lee Ralph, „podnosi każdy głos i śpiewa”. Zagrała w przebojowym serialu komediowym Abbott Elementary z Quintą Branson w roli głównej.

Zdobywca Oscara Troy Kotseur zaśpiewa hymn narodowy w amerykańskim języku migowym. Został drugim niesłyszącym aktorem, który zdobył Oscara za rolę w „CODA”. Colin Denny będzie podpisywał „America the Beautiful”, a „Lift Every Voice and Sing” będzie podpisany przez Justinę Miles.

Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych zorganizuje wiadukt na State Farm Stadium, aby uczcić 50 lat latania kobiet w służbie.

Roc Nation, należący do Jaya-Z, już czwarty rok z rzędu produkuje program w przerwie meczu. Jesse Collins powraca jako producent wykonawczy.

Ośmiokrotny zdobywca nagrody Grammy, Stapleton jest uważany za jednego z najbardziej szanowanych i lubianych muzyków w kraju. W zeszłym roku zabrał do domu trzy nagrody Grammy i zdobył nagrodę Country Music Association Award dla Wokalisty Roku 2021.

Zdobywając 12 nagród Grammy, Babyface nagrał kilka hitów w całej swojej uznanej karierze, w tym „Whip Appeal”, „When Can I See You” i „Give You My Heart” z Toni Braxton. Jest współzałożycielem LaFace Records i pracował z takimi artystami jak Whitney Houston, Aretha Franklin, Madonna, Mariah Carey, Mary J. Blige współpracował z wieloma znanymi nazwiskami, w tym z Ellą Mai i Patti LaBelle.

Ralph zdobył nagrodę Emmy w zeszłym roku w wieku 66 lat jako nominowany po raz pierwszy. Spędziła dziesięciolecia w biznesie, grając wiele kultowych ról, od „Dreamgirls” na Broadwayu w latach 80., przez tytułową bohaterkę sitcomu z lat 90. „Mosha” po macochę.

READ  Drgania i szumy aparatu iPhone'a 14 Pro w TikTok, Snapchacie i innych aplikacjach [Update: Fix coming next week]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.