Co 49ers zrobią z Jimmym Garoppolo?

Obrazy Getty

Próbowali to sprzedać. Mogli przegapić okno, aby zmaksymalizować zwrot. Co więc zrobi Drużyna 49 z pomocnikiem? Jimmy Garoppolo?

To skomplikowana sytuacja, delikatnie mówiąc. W ostatnim roku obecnego kontraktu ma zarobić ponad 25 milionów dolarów. Dochodzi do siebie po operacji barku. W zeszłym roku 49 graczy zainwestowało w trzy typy z pierwszej i trzeciej rundy Lanca do drzew. Przyznali również roczny kontrakt o wartości 2 mln USD Nate Sudfeldwyraźna wskazówka, że ​​prawdopodobnie jest to kopia zapasowa Lance.

Słyszeliśmy, że 49 graczy mówiło zainteresowanym zespołom, że złożyło ofertę na dwa typy w drugiej rundzie. Jeśli tak, to powinni to wziąć. Gdyby tak było, z pewnością nie mieliby go teraz.

W pewnym momencie mogą nie mieć nic. Nawet gdyby tak było, czy jest to drużyna, do której Garoppolo chciałby dołączyć? Gdyby nowy zespół chciał, żeby przedłużył kontrakt w ramach umowy, czy odmówiłby? Ma wpływ.

Podobnie 49ers. Bez gwarancji pieniędzy mogli przykucnąć na nim nawet w przeddzień rozpoczęcia sezonu zasadniczego, czekając na kontuzję gdzie indziej, aby stworzyć natychmiastową potrzebę Garoppolo lub ostatecznie odciąć go.

A im szybciej posuwają się do przodu, tym szybciej usuwają 25 milionów dolarów z okładki. Można to przenieść na innych graczy, którzy dostali drugą ofertę, na przykład Nick Bossa A Debo Samuel. Oficjalnie rozpoczną również proces przekonywania reszty szatni do przejścia od słynnego Garoppolo do Lance’a.

Jest jeszcze inna możliwość. Mogą to zatrzymać. Mogą nawet powtórzyć jego umowę, aby zamienić część pieniędzy, które zaplanował, na zachęty, w oparciu o czas gry i/lub wyniki. Niech rywalizuje. Jeśli jest lepszy od Lance’a, pozwól mu grać.

Lance jest wielką niewiadomą w tej analizie. Tylko trener Kyle Shanahan wie, czy jest gotowy do złapania Lance’a. Jeśli to Shanahan, to pa Jimmy. Jeśli Shanahan ma wątpliwości i jeśli nie mogą uzyskać dobrego zwrotu dla Garoppolo, mogą zatrzymać go na kolejny rok.

READ  Wynik meczu Georgia kontra Ohio State: Psy podtrzymują obronę tytułu dzięki dzielnemu powrotowi play-offów futbolu uniwersyteckiego

Jednak na środkowej karuzeli nie ma zbyt wielu wolnych miejsc. Najbardziej wyróżnia się Teksas. Gepardy wciąż nie są stabilne. Jastrzębie też są możliwe. Seahawks może być celem podróży, jeśli 49ers zechcą go wymienić w dywizji.

To z pewnością tajemnica dla 49ers. Z ligą w ciągu najbliższych kilku dni na Florydzie na jej pierwszym osobistym corocznym spotkaniu od 2019 roku, być może 49ers w końcu znajdzie chętnego odbiorcę dla Garoppolo, w akceptowalnej cenie. Jeśli nie, następny krok jest domysłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.