Co wiemy do tej pory

Google Pixel Tablet wyciekło sporo w tym tygodniu, w tym kilka wskazówek na temat jego ceny. Na podstawie tego, co wiemy teraz, ile faktycznie zapłaciłbyś za tablet Pixel?

Cena tabletu Pixel – co wiemy

Jak dotąd Google milczy na temat szczegółów dotyczących tabletu Pixel, ale wiemy, że firma wydaje się pracować nad tym, aby uczynić go wysokiej jakości sprzętem skupionym na integracji z Twoim domem.

W ostatnich przeciekach zaczynamy domyślać się, ile to urządzenie będzie kosztować. Wyciek z Europy ustalił cenę między 600 a 650 euro. Bezpośrednia konwersja euro na dolary amerykańskie nigdy nie daje dokładnej ceny, ale Abner Li zauważył, że Pixel 7 kosztuje 649 euro w Europie, ale 599 dolarów w USA. Oznacza to, że Google może podobnie wycenić tablet Pixel.

Innym dowodem, jaki mamy, jest stacja dokująca Pixel Tablet, która pojawiła się na krótko w Amazon w tym tygodniu. Ta lista potwierdziła cenę 129 USD za „Samodzielną stację ładującą”, która służy również jako magnetyczna ładowarka do tabletu, a także wzmacniacz audio z głośnikiem w stacji dokującej. Jak wspomniano, ta stacja dokująca jest dołączona do zakupu tabletu Pixel, co pomaga zawęzić model cenowy Google.

Sam tablet Pixel będzie zawierał ten sam sprzęt, co Pixel 7. Układ Google Tensor G2 i 8 GB pamięci RAM. Wiemy również, że obsługuje UWB, zawiera montowany z boku czujnik odcisków palców i może mieć 256 GB pamięci w co najmniej jednym wariancie. Tymczasem rozmiar ekranu ma wynosić około 11 cali.

Podsumowując, nie jest to dokładnie „tania” konfiguracja, zwłaszcza biorąc pod uwagę specjalistyczne oprogramowanie, które wydaje się być na pokładzie.

Naprawdę, w tej chwili jedynym porównywalnym tabletem z Androidem jest Samsung Galaxy Tab S8, który zaczyna się od 699 USD dla podobnych urządzeń. W takim przypadku domniemana cena około 600 USD nie brzmi tak źle, a jeśli Google zaoferuje tablet bez dołączonej stacji dokującej, może zapewnić większą separację.

READ  Koder wideo Handbrake dodaje oficjalną obsługę kodeka AV1 w najnowszej wersji

Osobiście zawsze miałem nadzieję, że Pixel Tablet spadnie do ceny poniżej 500 USD i wygląda na to, że produkt końcowy będzie przynajmniej Zamknąć dla tego numeru. Ale ile zapłaciłbyś za tablet Pixel w oparciu o to, co wiemy dzisiaj? Zagłosuj w ankiecie poniżej, aw komentarzach omówmy, co musi zrobić Pixel Tablet, aby cena była opłacalna.

Więcej o tablecie Pixel:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.