Covid został usunięty z listy chirurgów po przeszczepie serca za niezaszczepienie pacjenta z Bostonu: Raport

Rodzice 31-letniego mężczyzny wymagającego operacji przeszczepu serca BostonBrigham and Gynecology Hospital powiedział, że ich syn został usunięty z listy alternatywnych operacji, ponieważ nie był zaszczepiony. COVID-19Zgodnie z oświadczeniem.

Szpital CBS powiedział Bostonowi Jego polityka jest zgodna z innymi alternatywnymi programami chirurgii w Stanach Zjednoczonych, które wymagają szczepień, ponieważ dotyczy stylu życia kandydatów. Celem szpitala jest „stworzenie zarówno największej szansy na udaną operację, jak i przeżycia pacjenta po operacji przeszczepu” – czytamy w raporcie.

Pacjent DJ. Ojciec Fergusona, David Ferguson, powiedział stacji, że jego syn czekał w kolejce przed otrzymaniem narządu, ale został usunięty, ponieważ odmówił szczepienia.

Jego syn nadal jest w szpitalu. Rodzina pochwaliła 31-latka za leczenie. W raporcie nie podano, dlaczego 31-latek potrzebował operacji. Szpital nie odpowiedział od razu na godzinny e-mail Fox News.

Carl J. I Ruth Shapiro Cardiovascular Center w Brigham and Women’s Hospital w Bostonie. (Zdjęcie: Getty Images: Rick Friedman / rickfriedman.com/Corbis)
(Przez Getty Images Rick Friedman / rickfriedman.com / Corbis)

Na początku tego miesiąca Fox News doniósł o batalii prawnej w Minnesocie z udziałem pacjenta z COVID-19, który był na respiratorze, który został przeniesiony do ośrodka opieki w Teksasie, gdzie sędzia wydał zakaz zbliżania się, uniemożliwiając szpitalowi wyłączenie urządzenia.

Plik: Mówi się, że DJ Ferguson został usunięty z listy alternatywnych operacji za odmowę przyjęcia szczepionki Govit-19.  (Zdjęcie: Donato Fasano / Getty Images)

Plik: Mówi się, że DJ Ferguson został usunięty z listy alternatywnych operacji za odmowę przyjęcia szczepionki Govit-19. (Zdjęcie: Donato Fasano / Getty Images)
(Donato Fasano / Getty Images)

55-letni Scott Guiner zmarł tydzień po przybyciu do Teksasu. Zgłoszono Fox 9 Nie było tam całej jego dokumentacji medycznej, ale jego rodzina powiedziała, że ​​zaraził się wirusem w okolicach Halloween i nie był szczepiony.

Kliknij, aby uzyskać najnowsze informacje na temat wirusa Corona

Dr Arthur Kaplan, kierownik ds. etyki medycznej w NYU Grossman School of Medicine, powiedział CBS Boston, że szczepionka jest niezbędna do operacji przeszczepu, ponieważ układ odpornościowy pacjenta jest zasadniczo upośledzony.

READ  Blinken mówi, że będzie kontynuował współpracę z Ukrainą, aby zapobiec rosyjskiemu atakowi

Pobierz aplikację Fox News

„Grypa może cię zabić, przeziębienie może cię zabić, rząd może cię zabić. Kiedy narządy są niewystarczające i istnieje duża szansa na zaszczepienie innych, nie zamierzamy rozdawać ich komuś z mniejszą szansą na przeżycie- chirurgia przetrwania” – powiedział stacji.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.