Cowboys podobno użyją tagu franczyzy na RB Tony Pollardzie, jeśli nie będą w stanie osiągnąć długoterminowej umowy

Dallas Cowboys planują przywrócić Tony’ego Pollarda w następnym sezonie, w taki czy inny sposób.

Zespół użyje tagu franczyzy przy ponownym uruchomieniu, jeśli obie strony nie mogą dojść do porozumienia w sprawie długoterminowego kontraktu, zgodnie z Ianem Rapoportem z NFL Network. Termin wykorzystania tagu franczyzy upływa we wtorek.

W piątek rozmawia z dziennikarzamiWłaściciel Cowboys, Jerry Jones, odmówił komentarza w sprawie raportu, ale nazwał Pollarda „integralną” częścią zespołu.

Bez metki Pollard po najlepszym sezonie w karierze poszedłby na darmową agencję. Były czwarty rozgrywający zanotował rekord w karierze – 1007 jardów i 9 przyłożeń w pośpiechu, pomimo rozstania z Ezekielem Elliottem, który zdobył najwięcej prób z linii bramkowej. Pollard uzyskał również 371 jardów i 3 przyłożenia w powietrzu.

Pollard wraca do zdrowia po złamaniu kości strzałkowej, którego doznał podczas porażki Cowboys z San Francisco 49ers, ale tak samo jest Powiedziało Uważa, że ​​będzie dobrze przygotowany przed zgrupowaniem. Użycie znaku na Pollardzie oznacza również, że nie można go użyć na wiszących wolnych agentach, Daltonie Schultzu i zabezpieczającym Donovanie Wilsonie.

Plany biegaczy Cowboys to jedna z największych historii NFL poza sezonem. Oprócz zatrzymania Pollarda, Dallas musi podjąć decyzję w sprawie Elliotta, który zanotował najniższe w karierze 876 jardów i średnio najgorsze w karierze 3,8 jarda na prowadzenie. Elliott przygotowuje się do przyjęcia limitu wynagrodzeń w wysokości 16,7 miliona dolarów w sezonie 2023 W OverTheCapale Cowboys mogą również zaoszczędzić 4,9 miliona dolarów na miejscu w czapce, zwalniając go.

Mówi się, że Tony Pollard będzie Kowbojem następnego sezonu. Pytanie jaka umowa. (Jerome Miron – USA Today Sports)

Wiceprezes wykonawczy Cowboys, Stephen Jones, również Zasugerowałem na początku tego tygodnia Zespół nie miałby nic przeciwko wykorzystaniu swojego 26. ogólnego wyboru w drafcie NFL 2023 w wyścigu powrotnym. Gwiazda Teksasu, Bejan Robinson, był popularnym tematem dyskusji podczas omawiania projektów planów Cowboys.

READ  Mianowany Justin Upton

Ktokolwiek prowadzi piłkę w Dallas w przyszłym sezonie, a teraz wygląda na to, że Pollard z pewnością będzie jednym z tych facetów, prawdopodobnie może spodziewać się wzrostu akcji w porównaniu z zeszłym rokiem. Trener kowbojów Mike McCarthy Ostatnio wyraził chęć częstszego grania w piłkę Po odejściu koordynatora ofensywy Kellen Moore.

Raiders mają te same plany co do RB Josha Jacobsa

Pollard nie był jedynym zawodnikiem, który zdobył tytuł franczyzy, ponieważ wydaje się, że lider wyścigu w zeszłym sezonie jechał na tej samej łodzi.

Las Vegas Raiders użyją również tagu franczyzy, aby ponownie uruchomić Josha Jacobsa, jeśli nie będą w stanie osiągnąć długoterminowej umowy, Według Toma Bellicero z NFL Network.

Jacobs prowadził NFL w biegach jardów w zeszłym sezonie z 1653, a także 12 przyłożeniami i 400 jardami. Biorąc pod uwagę, że były rozgrywający Derek Carr był drugi w drużynie w biegu ze 102 jardami, Raiders nie mieli innego wyboru niż zatrzymanie Jacobsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.