Crossplay dla King of Fighters 15, Cofnij dla Samurai Shodown i inne ogłoszone przez SNK na EvoPodczas dzisiejszego panelu Evo, SNK podzieliło się kilkoma ekscytującymi ogłoszeniami dotyczącymi King of Fighters 15 oraz Samurai Shodown.

W przypadku The King of Fighters obejmuje to zarówno krótko-, jak i długoterminowe DLC, takie jak data premiery niedawno ujawnionych postaci Team Awakened Orochi, a dla SamSho wszystko sprowadza się do kodu sieciowego.

Deweloperzy weszli na scenę, aby przedstawić trochę szczegółów i zrzuty ekranu przedstawiające, jak zagrają kolejni trzej wojownicy Team Awakened Orochi oraz alternatywne wersje Shermie, Yashiro i Chrisa. Zaproponowali również datę premiery dla nadchodzącego zespołu: 8 sierpnia.


Panel wskazał również, że pracuje nad grą międzyplatformową dla KOF15, ale nie będzie gotowy do gry w 2023 roku. Obecnie użytkownicy konsoli Sony mogą grać ze sobą, ale nie z użytkownikami Microsoftu. W najbliższych miesiącach powinno to się jednak zmienić.


Największe występy Evo zwykle odbywają się w dniu finałów, a SNK powiedział, że nie pokazał jeszcze wszystkiego w ten weekend. Chociaż jesteśmy zdecydowanie podekscytowani, że dostaniemy w swoje ręce Team Awakened Orochi w ciągu zaledwie trzech dni, wkrótce będziemy mieli kolejny nowy zespół, na który czekamy, ponieważ na niedzielę zaplanowano kolejne ujawnienie.


Wreszcie, kolejny sezon DLC do The King of Fighters 15 został potwierdzony, a dodatkowe informacje pojawią się również w niedzielę.


Samurai Shodown, który został wydany w 2019 roku, otrzyma kod cofania sieci do gry online na prawie wszystkich platformach. Twórcy dążą do wiosny 2023 dla tej aktualizacji i będzie ona dostępna na wszystkich platformach z wyjątkiem Nintendo Switch (według deweloperów ze względu na ograniczenia techniczne).

READ  WhatsApp, aby uruchomić nową, przyjazną dla użytkownika funkcję


Możesz wyświetlić obraz za pomocą pliku Archiwum wideo Twitcha tutaj. Zaczyna się o godzinie 4:40:10 i trwa nieco ponad 30 minut.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.