Czarny Adam zaczyna się od około 8 milionów dolarów w czwartek wieczorem – termin

Nowa linia DC Dwayne Johnson Film czarny Adam W czwartek zebrał 7,6 miliona dolarów z podglądów w 3500 lokalizacjach, co jest liczbą, która przewyższa poprzednie noce z pokazami gwiazd o Szybcy i wściekli 6 (7,5 miliona dolarów), Hobbs i Shaw (5,8 mln USD), Jumanji: następny poziom (4,7 mln USD), San Andreas (3,1 mln USD) i szał (2,4 miliona dolarów). To przynajmniej bardzo dobry początek czarny Adam. Fani są zawsze poza domem w czwartkowe wieczory; Miejmy nadzieję, że to będzie kontynuowane.

Chociaż krytycy nie są 43% fanami Rotten, wynik publiczności na Rotten Tomatoes był znacznie lepszy i wynosił 88%. Zapowiedzi rozpoczęły się wczoraj o 15:00

Inne firmy czarny Adam Najlepsze do tej pory to F9 (7,1 miliona dolarów, z czego Johnson nie był zaangażowany), człowiek Mrówka (6,4 mln USD), Shazam! (5,9 mln USD) i Nie ma czasu na śmierć (5,6 miliona dolarów). F9 Otworzył się na 70 milionów dolarów w maju 2021 roku, a reszta tego komputera zadebiutowała w przedziale 50 milionów dolarów.

. Najnowsze śledzenie czarny Adam Za swoją pierwszą klatkę ma ponad 60 milionów dolarów, a kiedy po raz pierwszy trafił na tory, schładza swoje 70 milionów dolarów. Pozostaje pytanie, jak ten film może być tak odporny na krytykę. W nowym światowym porządku kasowym w tym momencie pandemii filary poparcia okazały się dowodem krytyki, to znaczy: Jurassic World Dominion Nie zwolnił 29% na Rotten Tomatoes i otworzył go na 145 milionów dolarów. Nie było nic błyszczącego, wysadzanego gwiazdami i przypominającego filary czarny Adam od Sony Pociąg ekspresowy, To otworzyło się na 30 milionów dolarów w pierwszy weekend sierpnia. Publiczność głoduje i miejmy nadzieję, że dla dobra serialu i Warner Bros. nie przyjrzyj się zbyt mocno temu nowemu superbohaterowi DC, zanim zdecydujesz się iść do kina w ten weekend.

READ  Trevor Noah o King Charles się myli: „Prawie tak było od zawsze” | Wycieczka telewizyjna późną nocą

Jak zwykle w przypadku Johnsona, zewnętrzne perspektywy dla czarny Adam jaśniejsze niż lokalne; Prognoza branży na globalny start w ten weekend wynosi około 135 milionów dolarów.

Dwie najlepsze noce przedpremierowe dla Johnsona były w filmach, w których był częścią trupy: zły 7 (15,8 mln USD) i Los FusZły (10,4 miliona dolarów).

Bilet do nieba

Uniwersalne zdjęcia przez YouTube

Tymczasem Universal miał premiery komedii romantycznej George’a Clooneya i Julii Roberts Bilet do nieba który zarobił 1,1 miliona dolarów w 3000 salonach w godzinach od 17:00. Studio ma nadzieję uzyskać około 12 milionów dolarów. Film z Working Title, Smokehouse i Red Om Films wygenerował już prawie 73 miliony dolarów na 75 rynkach zagranicznych, zajmując pierwsze miejsce w 45 z tych rynków, w tym w Brazylii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Universal miał film nr 1 tygodnia z Blumhouse/Miramax Koniec Halloween, dostępny również w Peacock, który zarobił 46,1 miliona dolarów w 3901 kinach. Oczekuje się, że PIC gwałtownie spadnie ze względu na jego przydatność na urządzeniu do przesyłania strumieniowego, w zakresie 70%. W czwartek zarobił 1,02 miliona dolarów, pobity przez Paramount uśmiechnięty który zarobił 1,07 miliona dolarów na 3612. W trzecim tygodniu gatunek zarobił 17,2 miliona dolarów, co daje w sumie 76 milionów dolarów.

Drugi tydzień Sony Lyle, Lyle Krokodyl Przy 4350 zarobiliśmy 430 000 $ w czwartek, 9,1 mln $ tygodniowo i łącznie mamy 24,6 mln $.

Była właścicielką czwartej wytwórni TriStar w studio z kobieta-król W 2565 kinach 240 000 dolarów w czwartek, 4,9 miliona dolarów za piąty tydzień i 61 milionów dolarów.

Edycja kreatywna przerażające 2 Na 700 stronach zarobiła wczoraj 220 000 dolarów, 1,9 miliona w drugim tygodniu i zarobiła 3,4 miliona dolarów.

jeszcze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.