Czego można się spodziewać po Masonie Millerze z A w jego debiucie w MLB

Obecnie w Oakland 2023 Athletics nie dzieje się dobrze. Zespół jest do bani, właścicielem jest MIA, a fani mają dość, co zrozumiałe. Trudno powiedzieć, czy zespół sięgnął już dna, ale z pewnością był to ciężki moment w piątek wieczorem, kiedy miotacze A zanotowali niezgłębione 17 spacerów w żenującej porażce 17-6 z Mets. To był historycznie słaby występ.

Ale kiedy to się działo w Koloseum, mały promień słońca przebijał się przez chmury około 560 mil na południowy wschód od Summerlin w stanie Nevada. Mason Miller – trzycyfrowy pałkarz elektryczny fastball – przez ostatnie cztery sezony robił to, co wydawało się prawie niemożliwe: sprawiał, że rzucanie na Las Vegas Ballpark wyglądało na łatwe. Miller, który rozpoczął sezon w Double-A Midland, ale po jednym starcie został powołany do Las Vegas, zmierzył się z 16 Salt Lake Bees w pięciobiegowym występie. Tylko jedna trafiona baza, po trzecim uderzeniu w dzicz. Miller K’d 11 i potrzebował tylko 64 narzutów, aby ukończyć swoje pięć klatek. Po obejrzeniu go na MiLB.tv złożyłem następujące oświadczenie:

Na szczęście buty nie będą wymagane, ponieważ Miller ma zostać powołany w środę, aby zadebiutować w pierwszej lidze jako początkowy rozgrywający przeciwko Cubs, pierwszy ruch wspomniany przez Matta Kawaharę z San Francisco Chronicle. Ci z was, którzy śledzą moje relacje, prawdopodobnie dobrze znają Millera, którego oceniłem jako ósmego najlepszego kandydata na wiosnę. (Gdybym wszedł do rankingu po wiosennym treningu, poszedłby w górę, ponieważ jego sprzęt był lepszy tej wiosny niż jesienią, kiedy imponował harcerzom na prawo i lewo w Arizona Fall League.) Z Millerem lub chcącym odświeżyć, oto czego możemy się spodziewać po najbardziej wyczekiwanym debiutancie. Debiut od czasu debiutu Jesúsa Luzardo pod koniec 2019 roku.

READ  NL East Race: Moc odważnych, aby pokonać Maxa Scherzera i Mets, objąć prowadzenie

amunicja

Miller jest przede wszystkim miotaczem na trzech boiskach (fastball z czterema szwami, fastball z cięciem i slider), chociaż ma zmianę, która zaczyna działać w grze akcji. Fastball z czterema szwami jest jego najczęściej używanym kopnięciem i nie bez powodu. Miller osiąga dużą prędkość na boisku. W piątek rzucił 42 szybkie piłki (z 64 narzutów) i środek 100 mil na godzinę z wyskokiem. Jego ostatnim ruchem podczas wycieczki było malowanie zewnętrznego rogu przy prędkości 101 mil na godzinę.

Szybka piłka Millera jest bardzo potężna i ma naturalną wysokość. Zwykle działa z szybką piłką, ale jest w stanie zmienić poziom oczu pałkarza za pomocą noża i suwaka, jak widać z tego sprytnego Statystyka widoczna Z akcji Millera na boisku z piątkowego wypadu.

Szybka piłka, która w piątek osiągała średnią prędkość 95 mil na godzinę, jest stosunkowo nowym polem do gry dla Millera, ale szybko staje się jego najlepszą drugorzędną ofertą, Jak odkrył Sam Hagerty tej wiosny, kiedy nazwał to „diabelskim placem zabaw”. Z suwakiem osiągającym średnio 86 mil na godzinę, Miller jest definicją miotacza mocy, ale wciąż może zmieniać wystarczającą prędkość (w zakresie od 84 do 102 mil na godzinę), aby utrzymać równowagę. Jego korty również kołyszą się w pośpiechu, ponieważ ma wysoki punkt strzelecki (sześć stóp).

Miller nie wystąpił we wszystkich 8 rundach 2/3 między Midland a Las Vegas w tym sezonie i zrezygnował z zaledwie dwóch trafień – obu solówek w wyjeździe Double-A. Przeszedł tylko sześć w 28 inningsach 2/3 kariery w niższej lidze, chociaż złapał sporo zamachów i spudłowań na boiskach poza strefą strajku, więc dopiero się okaże, jak jego atak poradzi sobie z bardziej schorowanymi pałkarzami MLB. Spośród 29 pałkarzy z niższej ligi, z którymi miał do czynienia w tym sezonie, wyeliminował 19 z nich. Kiedy pałkarze kontaktowali się z Millerem w przeszłości, było to głównie na ziemi, ale w tym sezonie do tej pory był nominalnie miotaczem. Jego błędy mogą przejść długą drogę, biorąc pod uwagę prędkość za jego kortami.

READ  Sztab szkoleniowy Lakers naciskał, aby poradzić sobie z Russellem Westbrookiem w terminie, zgodnie z raportem

Budynek

Zaledwie pięć lat temu Miller był walczącym o 150 funtów prawym obrońcą w programie Division III. W tym samym roku odkryto, że ma cukrzycę typu 1. Od czasu postawienia diagnozy Miller był w stanie zrewidować swój plan żywieniowy i przybrać na wadze. Od tego czasu z roku na rok zwiększa również prędkość. Miller jest teraz wymieniony na 6 stóp 5 i 200 funtów, chociaż potencjalnie mógłby być o 20 funtów cięższy. Ma szerokie, muskularne ramiona i mocną podstawę, taką budowę musi mieć, aby pracować głęboko w grach.

Jednak Miller nie był w stanie udowodnić, że może to być typ konia pociągowego. Rzucił 98 2/3 inningów między college’em a swoim profesjonalnym debiutem w 2021 roku, ale przegapił większość ostatniego sezonu z częściowym prawym nadwyrężeniem. Wrócił na czas, aby rzucić 14 inningów na trzech niższych poziomach ligowych (piłka nowicjusza, poziom seniorów i potrójna A) i rzucił kolejne 16, a jedną trzecią z nich w Arizona Fall League. Piątkowy występ był jego pierwszym oficjalnym zawodowym występem po co najmniej pięciu pełnych rundach. Na studiach sezon 2021 był jedynym, w którym przekroczył 90 biegów. Ta przeszłość nie oznacza, że ​​nie będzie gigantem w przyszłości, ale nie byłoby zaskoczeniem, gdyby A utrzymywały Millera w przedziale 70-80, przynajmniej na początku sezonu. David Forrest, dyrektor generalny, A potwierdzone dziennikarzom we wtorek, że Miller będzie rotował w dającej się przewidzieć przyszłości.

Makijaż

The A’s są w trakcie przebudowy i szukają każdego, kto może wnieść iskrę do ich nękanego pracownika. W konkurencyjnym roku Miller prawdopodobnie jeszcze nie zadebiutuje z powodu braku doświadczenia na poziomie seniorskim (lub tak naprawdę w jakiejkolwiek niższej lidze). Ale w złej drużynie nie ma powodu, by teraz nie sprowadzić Millera. Ma już 24 lata z powodu dłuższej podróży do kolegium i oczywiście gracze z niższych lig nie będą dla niego dużym wyzwaniem, bez względu na to, z iloma przeciwnikami będzie walczył. Jedynym sposobem, aby mógł się przekonać, czy jego ambicja utrzyma się w środowisku wielkiej ligi, jest gra przeciwko zawodnikom z wielkiej ligi, więc sensowne jest przeniesienie go do Oakland. Nerwy mogą być problemem przy jego pierwszym starcie (na przykład miał problemy z prowadzeniem samochodu podczas swojego pierwszego występu w AFL), ale jego trenerzy dbają o jego etykę pracy i dojrzałą postawę.

READ  Brady Quinn całkowicie niszczy samoloty QB Zach Wilsona

Miller, wybrany w trzeciej rundzie, jest pierwszym członkiem klasy A draftu 2021, który dostał się do głównych lig. To może być tylko początek bardzo potrzebnego ruchu młodzieżowego dla walczącej franczyzy.

(Górne zdjęcie: Jerry Kayem/MLB Images za pośrednictwem Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.