Członek Dahmer Crew krytykuje grupę rasistowską: „Najgorszy program, nad jakim kiedykolwiek pracowałem”

Dahmer The Monster: The Story of Jeffrey Dahmer, koordynator produkcji Kim Allsopp wcześniej rozpowszechniał się na Twitterze Netflix Serial zadebiutował nawet, gdy ujawniła, że ​​na planie była „traktowana w okropny sposób”. Allsopp napisała, że ​​była jedną z dwóch czarnoskórych osób na planie i że inni członkowie ekipy często nazywali ją drugą czarną osobą.

Wołali mnie po jej imieniu. Oboje mieliśmy warkocze, była ciemnoskóra i miała 5’10. Mam 5’5 lat” – napisał Alsup na Twitterze. „Praca nad tym zabrała wszystko, co miałam, ponieważ byłam okropnie traktowana. Teraz też inaczej patrzę na czarną bohaterkę”.

Tweet Alsup został opublikowany 18 września, dwa dni przed debiutem „Dahmera” w serwisie Netflix i na szczycie najchętniej oglądanych list przebojów. Teraz koordynatorka produkcji wyjaśniła swoje doświadczenie w wywiadzie 30 września z Los Angeles Times. Alsup powiedziała, że ​​nie oglądała „Dahmera” na Netflix, ponieważ może to być jej powód.

„Po prostu czuję, że przywróciłoby to wiele wspomnień do pracy. Nie chcę cierpieć z powodu tego rodzaju PTSD” – powiedział Allsopp. „Sama promocja dała mi PTSD, dlatego ostatecznie to napisałem tweet i nie sądziłem, że ktokolwiek to przeczyta.”

Allsopp, którego dorobek obejmuje także „Grey’s Anatomy”, „Anna Creation” i „Dear White”, określił produkcję jako „stresującą” i dodał: „To był jeden z najgorszych programów, nad jakimi kiedykolwiek pracowałem. przez czyjeś imię, dziewczynę. „Jedyny inny czarny, który nie wygląda jak ja, i nauczyłem się nazw dodatkowych 300 tapet.”

Allsopp powiedziała także The Times, że produkcja „Dahmera” nie miała dostępnych koordynatorów zdrowia psychicznego, co jest jednym z powodów, dla których docenia, że ​​serial ma nieprzyjazne środowisko pracy. różnorodny Skontaktowałem się z Netflixem w celu uzyskania komentarza.

„Dahmer” jest teraz przesyłany strumieniowo na Netflix.

READ  Kanye West akta dla dziwnej nowej marki odzieżowej z niebieskim logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.