Czy Cristiano Ronaldo zdobył pierwszą bramkę Portugalii w meczu z Urugwajem? Obejrzyj wideo

W poniedziałek Cristiano Ronaldo główkuje piłkę w bramce Urugwaju.© AFP

Bruno pomyślał Fernandez Cristiano Ronaldo Strzelił pierwszego gola Portugalii w poniedziałkowym wygranym 2:0 meczu z Urugwajem, ale strzelił gola. Pomocnik Manchesteru United dośrodkowuje Ronaldo Poleciał prosto, ale weteran napastnika był o włos od nawiązania kontaktu z piłką. Urugwaj został ukarany za zagranie ręką, a Fernandez dołożył drugą bramkę z rzutu karnego po tym, jak został wybrany zawodnikiem meczu. Dzięki zwycięstwu Portugalia awansowała do 1/8 finału w Katarze.

„Świętowałem jak gol Cristiano, myślałem, że dotknął piłki, a moim zamiarem było dośrodkowanie dla niego” – powiedział Fernandez.

„Ważne jest to, że udało nam się przejść do następnej rundy i (zabezpieczyć) bardzo ważne zwycięstwo z bardzo trudnym przeciwnikiem”.

Fernandez ostrzegł, że Portugalia będzie musiała dać z siebie wszystko w ostatnim meczu grupowym z Koreą Południową w piątek.

„Jak widzieliśmy w ich ostatnich meczach, wiemy, że znajdziemy zorganizowaną drużynę z wielkim talentem” – dodał Fernandez.

„Graliśmy w różnych momentach i to pozwoliło nam zobaczyć grę Korei Południowej. Naszym celem jest wygrać każdy mecz, a jeden jest przed nami”.

trener Portugalii Fernando Zamiast skupiać się na Fernandezie, Santos postanowił pochwalić cały zespół.

„Myślę, że to wysiłek zespołowy” – powiedział Santos. „Jeśli drużyna nie gra dobrze, zawodnik nie gra dobrze.

Myślę, że w pierwszych dwóch meczach zespół grał dobrze. Diogo Costa (bramkarz Portugalii) obronił dwa ważne strzały, więc nie sądzę, że powinniśmy skupiać się na poszczególnych zawodnikach.

Polecane wideo dnia

Kibice z Bengalu Zachodniego w Kalkucie dekorują całą ulicę motywem Mistrzostw Świata FIFA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.