Czy Dak Prescott rozpocznie mecz Cowboys w niedzielę? 'I’

Frisco, Teksas – w ostatnią sobotę, Kaczka Prescott Usiadł jako kapitan drużyny harcerskiej.

The Kowboje w Dallas W niedzielę gwiazda awansowała do 50 zapisanych rzutów przed rozpoczęciem meczu przeciwko Filadelfia Orły w Lincoln Financial Field, a następnie rzucił się na mnóstwo odbiorników podczas środowego treningu.

Do czwartku, jak Rozgrywający przeskanowany medycznie Zmierz się z podstawową obroną Cowboys podczas dwuminutowego ćwiczenia podczas trwania drużyny, linebacker Micah Parsons Nie miał współczucia.

zapominać Złamany kciuk, który powstrzymał Prescotta przez pięć gier.

Zapomnij o obrzęku, który musiał zmniejszyć, i sile chwytu, która trwała dłużej, niż chciałby się zregenerować.

Prescott nie zobaczy żadnych darmowych meczów z ósmą najlepszą obroną w lidze.

„Witamy z powrotem na *** show”, powiedział rozgrywający Parsons. „Tylko dlatego, że wróciłeś, nie oznacza to, że nic się nie zmieni w tym ***. To jest ***, które tutaj mamy.”

Prescott przystąpił do kierowania swoich kolegów z drużyny do spadku.

Niedziela, jako 4-2 Cowboys gospodarze 1-4 Detroit LwySpodziewaj się, że Prescott będzie starterem po raz pierwszy od otwarcia sezonu 11 września.

„Jestem” – potwierdził w czwartek po południu.

Prescott zażartował: „Chyba w każdym razie”, zanim wyjaśnił, że nie będzie nosił ortezy podczas zawodów. Może nosić taśmę medyczną, która zapewnia ulgę, a nie ochronę kciuka. Ale Prescott powiedział, że nie był ograniczony ani do określonej liczby powtórzeń podczas czwartkowego treningu. Jego chirurg nie potrzebuje dalszych badań, aby zbadać kciuk, który nadal jest pokryty bliznami. Prescott będzie nadal leczył kciuk, ale będzie grał jak zwykle.

Rozgrywający Dallas Cowboys, Dak Prescott, zaczyna w niedzielę przeciwko Detroit Lions, a przynajmniej tak powiedział w czwartek. (Zdjęcie AP/LM Otero)

„Nie będę zachowywał się tak, jakbym nie miał złamanej kości kilka tygodni temu”, powiedział o ciągłej konserwacji. „Ale w większości jestem zdrowy, czuję się komfortowo, trzymam piłkę w dłoni, mój chwyt jest świetny.

READ  MLB Wild Card: JT Realmuto i Kyle Gibson prowadzą Phillies do szóstego zwycięstwa z rzędu

„Postaw go za mną i skup się na tym planie gry. Czuję się dobrze”.

Prescott, trenerzy i koledzy twierdzą, że kluczem jest teraz zresetowanie rytmu i wyczucia czasu. Siła ramienia Prescotta dyktuje nieco szybsze strzelanie niż w przypadku rezerwowego pełnego grzbietu Cooper RushŚwiatowa Organizacja Zdrowia Poprowadził zespół do wyniku 4-1 pod nieobecność Prescotta. Receptory już zaczynają się dostosowywać. Prescott wraca również do drużyny, którą określił jako bardziej gotową do zwycięstwa niż jednostka, z którą rozpoczął sezon.

„Czując się komfortowo i w pewnym sensie ustanawiając prawdziwą tożsamość” – powiedział Prescott.

Pod nieobecność Prescotta Irytująca obrona kowboja i nieustająca gra naziemna Pomóż im osiągnąć zwycięstwa. Dallas jednym dotknięciem wyłonił pięciu z sześciu przeciwników, zajmując 24 najlepsze miejsca w lidze.

Rush nie odwrócił piłki w swoich czterech zwycięstwach, zanim rzucił trzy przechwyty Niedzielna przegrana 26-17 z niepokonanymi Orłami. The Cowboys rzucili się na zaledwie 71 jardów w otwierającym sezon, kiedy Prescott ostatnio grał; Od tego czasu mają średnio 128,4 jardów do ziemi za dwugłowym potworem Ezechiel Elliot A Tony Pollard.

Ofensywna passa Cowboys znacznie się poprawiła od pierwszego tygodnia, a Tyler Smith ustawia się na pierwszym zakręcie startera na lewym zakręcie. Dallas w dużej mierze odzyskał Conora McGovern’a na lewej pozycji obrońcy po kontuzji kostki, która uniemożliwiła mu grę w dwóch meczach, ponieważ nadal nie radzi sobie z rzutami karnymi i presją ofensywną. Rush był naciskany od czterech do sześciu razy w ciągu ostatnich trzech tygodni, w porównaniu do 11 Prescott, które odbyły się w 3,5 kwartałach podczas otwarcia.

Prescott powraca również z nową bronią w odbiorniku Michael Gallup (Powrót z ACL) i junior tight end to szybki start w Jake Ferguson i Peyton Hendershot.

Lwy pozwalają na najgorsze 428,6 jardów w lidze i 167,6 jardów w obronie. Ich obrona podania jest tylko nieznacznie lepsza, zajmując 26. miejsce.

READ  Brooklyn Nets potępia Kyrie Irving za promowanie filmu antysemickiego

Kowboje, którzy pokonali Orły 6-0, 5-1 Giganci Nowego Jorku W konkurencyjnym NFC East masz szansę zarobić.

„Odchodzimy od straty” – powiedział Elliott. „Myślę, że dziwnie jest przegrywać w prime time, aby dostać się do niedzielnego popołudnia. Nadal mamy wiele do udowodnienia. Nadal musimy wygrać tę dywizję.

„W tej chwili jest to trochę ciężka bitwa, ale musimy się podrapać i wydostać z niej”.

Tymczasem Prescott ma szansę uciszyć chór sceptyków, który czasami nasilał się podczas jego nieobecności.

Wie, że otworzył sezon mając tylko 48,3% podań ukończonych na 134 jardy, bez przyłożeń i przechwytów w przegranej 19-3 z Bukanie z Tampa Bay. Rush następnie wykonał 57,7% prób na 1020 jardów, pięć przyłożeń i trzy przechwyty pod jego nieobecność i zdobył 80,1 podań do 47,2 dla Prescotta.

Prescott, który wspiął się na miejsce startowe natychmiast jako pierwszy typ pierwszego wyboru w czwartym inningu w 2016 roku, może teraz przywrócić talent, który poprowadził go do rekordu kariery 53-33 z 22 217 jardami, 143 podaniami i 51 przechwytami.

Może pokazać, co odbiorca panie jagnię Powiedział, że to było jasne w praktykach.

„On jest jak Duck. On wrócił” – powiedział Lamb o szybkości i dokładności Prescotta w praktyce zespołowej. Czuje się pewnie.

„Ma całą energię i pasję i jest gotowy do gry.”

Śledź Joriego Epsteina z Yahoo Sports na Twitterze Umieść tweeta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.