Czy DTE Energy świadomie ogranicza przerwy w dostawie prądu na desce rozdzielczej?

Detroit — Zgodnie z niedawnym wywiadem z dyrektorem firmy, DTE Energy, największy dostawca mediów w stanie Michigan, celowo ograniczył liczbę przerw w dostawie energii elektrycznej na powszechnie używanym pulpicie nawigacyjnym.

W rozmowie z Eli Newmanem z Detroit NPR, po ostatniej rundzie zimowej pogody, dyrektor ds. doświadczeń cyfrowych narzędzia powiedział, że liczby są niespójne między pulpitem nawigacyjnym firmy lub „stroną powitalną” a niedawno opublikowaną mapą przestojów.

Pulpit nawigacyjny zlicza tylko liczniki, które są obecne. Mapa oblicza te same liczniki i dodaje inne czynniki, takie jak rozmowy telefoniczne i raporty terenowe, które powiedziały DTE, że Local 4/ClickOnDetroit jest dokładny w wielu przypadkach, mimo że jest wyższy niż potwierdzona liczba zewnętrznych liczników.

„Zasadniczo zakłada się jednak, że istnieją liczniki, które nie łączą się z systemem, ponieważ cokolwiek powoduje rozłączenie, uniemożliwia komunikację” – powiedział Newman w wywiadzie nagranym w piątek. „Może właściwsze byłoby stwierdzenie, że jest co najmniej tyle przerw?”

Więc masz rację” – powiedział Jackie Robinson, dyrektor ds. doświadczeń cyfrowych w DTE Energy. „Na tej stronie powitalnej może to być trochę mało, a mapa jest dość duża, prawda?”

Jednak według analityków użyteczności publicznej liczby te są nieco niższe. W niedzielę rano DTE poinformowało, że bez prądu było nieco ponad 62 000 klientów. Jednak usługa monitorowania mediów jest szeroko stosowana Brak zasilania.us Pokaż ponad 143 000.

Robinson próbował wyjaśnić rozbieżności.

„Na przykład, gdy ktoś patrzy na mapę, patrzy na swój kod pocztowy i mówi, że jest może 10 000 przerw w dostawie prądu, czy ogólnie jest to zgadywanie?” — powiedział Newmann.

„Nie powiedziałbym, że to zgadywanie” – powiedział Robinson. „To prawdziwe, wykształcone przypuszczenie. To oczekiwanie. „

„System informacyjny, który zasila mapę, pobiera informacje z rozmów telefonicznych klientów, raportów terenowych i liczników energii elektrycznej klientów i przekazuje je do algorytmu przewidującego obszar awarii” – powiedziała rzeczniczka DTE Cindy Hecht w niedzielnym oświadczeniu. Przewidywane przerwy w dostawie pokazujemy na mapie. Na przykład, jeśli kilku sąsiadów zadzwoni, a niektóre liczniki elektryczne w obwodzie zgłoszą awarię, system zarządzania awariami może oszacować, że cały obwód może być wyłączony.

„W wielu przypadkach jest to dokładne, ale gdy otrzymamy bardzo dużą liczbę przypadków awarii, algorytm może przewidzieć awarię w określonym obszarze geograficznym. Zdajemy sobie sprawę, że może to powodować zamieszanie i pracujemy nad rozwiązaniem rozbieżności poprzez dalszą kalibrację” systemu.” Dane dotyczące centrum wyłączeń (tj. łączna liczba klientów wychodzących) pochodzą bezpośrednio z liczników i są najdokładniejszym obliczeniem całkowitej liczby klientów bez prądu.”

Obaj analitycy np Brak zasilania.us Michigan Public Service Commission, która nadzoruje DTE, powiadomiła dostawcę, że jego numery systemowe nie pasują. W stanie Michigan awarie muszą być zgłaszane, ale nie ma wymagań, jak to zrobić.

Objawienie i interpretacja niedoszacowania Przychodzi, ponieważ była ścisła kontrola na temat niezawodności DTE w dwóch systemach burzowych w ciągu ostatnich 10 dni. Przerwa w dostawie prądu pozostawiła setki tysięcy bez prądu, w niektórych przypadkach na ponad tydzień.

Według rzecznika stanowi ustawodawcy zwołali przesłuchania, w jaki sposób uczynić obiekty bardziej niezawodnymi, a biuro gubernatora Gretchen Whitmer przeprowadziło rozmowy na temat tych przesłuchań.

Pojawiły się również wezwania do uzyskania dodatkowych informacji na szczeblu kongresowym, a przedstawiciele Elisa Slutkin i Rashida Tlaib wzywają do odpowiedzi na Twitterze.

czyta: Rachunek stanu Michigan sprawi, że DTE konsumenci będą płacić klientom za każdą godzinę przerwy w dostawie prądu

Płacenie jednych z najwyższych stawek w kraju (i) tego rodzaju niestabilność nadal zagraża życiu” – napisał Taleb, wzywając później do przekształcenia przedsiębiorstw użyteczności publicznej w korporację kontrolowaną przez rząd. „Czas zmienić, kto kontroluje te ważne usługi”.

Krótko przed uderzeniem drugiej burzy Slutkin powiedziała, że ​​poprosiła o odprawę w kwestiach energetycznych, które wykraczają daleko poza ostatnie burze.

„W przyszłym tygodniu mam zaplanowaną odprawę na temat problemów energetycznych stanu Michigan, a teraz będziemy mieli do omówienia dwie duże burze, a także długotrwałe problemy, które za nimi stoją” – powiedział Slutkin.

Copyright 2023 by WDIV ClickOnDetroit — Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Elon Musk mówi, że Twitter uruchomi usługę „Verified” w przyszłym tygodniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.