Czy nadal jest między nami na PC, PS5, Switchu, Xboksie?

Sceneria

Popularna gra symulacyjna online polegająca na ukrywaniu się i dźganiu Pomiędzy nami Obecnie w obliczu Atak DDoS (Distributed Denial of Service). według Pomiędzy nami Deweloperzy InnerslothGra była offline w Ameryce Północnej i Europie od ponad dwóch dni z powodu ataku.

Piątkowy wieczór, 24 marca Pomiędzy nami Gracze zaczęli zgłaszać pewne problemy z serwerem, zanim w ogóle nie mogli połączyć się i grać online. Wkrótce firma Innersloth potwierdziła, że ​​serwery rzeczywiście nie działają i Wyjaśnił, że to wszystko z powodu ataku DDoS.

„Mamy wandalizm w toku” — tak napisało oficjalne konto na Twitterze, zanim wyjaśniło atak DDoS i przeprosiło graczy za zatrzymanie się. Wyjaśnił również, że może „trochę potrwać”, zanim sprawy zostaną naprawione.

Teraz, ponad 48 godzin później, serwery nadal nie działają, a większość graczy w ogóle nie może się połączyć.

Ostatnia aktualizacja z Innersloth przyszła wczoraj po południu, z programistami wyjaśniającymi, że serwery pozostają niestabilne i że podczas gdy zespół nadal walczy z atakiem DDoS, serwery mogą działać. Więc możesz być w stanie się zalogować, ale prawdopodobnie zostaniesz uruchomiony wkrótce. Innersloth powiedział, że zaktualizuje graczy, gdy serwery powrócą do normy i stabilności.

Podczas gdy niektórzy gracze są oczywiście sfrustrowani sytuacją, Innersloth nadal używa Pomiędzy nami Konto na Twitterze, z którego można korzystać podczas ataku DDoS. Oczywiście to, że ktoś tweetuje dowcipy, nie oznacza, że ​​reszta zespołu nic nie robi, ale to jest internet i niektórzy faceci nie są w stanie pojąć, że różni ludzie w studiach mają różne prace.

Na szczęście większość ludzi, którzy reagują na aktualizacje DDoS firmy Inersloth, gra razem z twórcami w tym, co musi być niesamowicie przygnębiające i pełne gniewu.

Ataki DDoS nadal stanowią problem nawet dla dużych firm i sieci zajmujących się grami wideo. Sławnie w grudniu 2014 r.PSN i Xbox Live zostały zniszczone przez zmasowany atak DDoS. Niestety, Tego typu ataki są trudne do przewidzenia i powstrzymania. Ponieważ w Internecie pojawia się coraz więcej gier wideo, ataki DDoS i hakowanie online staną się coraz większym i bardziej irytującym problemem dla graczy i programistów.

Aktualizacja: 27.03.2022: 13:51 czasu wschodniego: „Innersloth” powiedział: Kotaku Przez e-mail, który wciąż naprawia problemy z serwerem, ale nie ma konkretnej aktualizacji do udostępnienia po tym.

Zapytany, dlaczego ktoś lub grupa osób sabotowała grę, Ennersloth żartobliwie odpowiedział, że sprawcy byli „słoni, ponieważ zostali wyrzuceni”.

READ  Oczekuje się, że iPhone 15 Pro będzie wyposażony w 8 GB dodatkowej pamięci RAM, port USB-C i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.