Czy szał wydatków Jaguara się opłaca? Ponadto ranking najlepszych 5 asystujących debel w NFL po zmianie bezpłatnej agencji

Jaguary mogły przejść długą drogę w kierunku rozwiązania problemu, podpisując pięć razy ochronę Pro Bowl Szeryf Brandona Aby dołączyć do linii ofensywnej, która się utrzymała Cam Robinson na tagu franczyzy i ma gracza, który ma możliwość startu (Mały Piechur) w Bullpen. Dzięki większym rozmiarom, sile i umiejętnościom w walce wręcz, Jaguary mają potencjał, by poprowadzić piłkę Jamesa Robinsona A Travis Etienne Lub rzucaj piłką po całym podwórku, gdy Lawrence wyrzuca swoje nowe cele na ocean.

Christian KirkA Zee Jones A Evan Ingram Być może podpisali umowy, które wzbudziły zdziwienie w całej lidze, ale w ataku Pedersona mogli dobrze prosperować we własnych rolach. Wiem, że to stwierdzenie zyska kilka interesujących spojrzeń od obserwatorów, którzy postrzegają mnie jako Homera, ale grałem z Pedersonem w Green Bay, a ta ofensywa jest zbudowana wokół odbiorników B-plus grających w systemie, który podkreśla ich talenty.

W Filadelfii Pederson wygrał Super Bowl z Nelson AgulurA Sean JeffreyA Tori Smith A Zach Ertz Umieszczony w głównych rolach na obwodzie. Pomyśl o tym. Żaden z powyższych graczy nie był postrzegany jako supergwiazdy w tamtym momencie swojej kariery, ale byli skuteczni jako grupa. Ich wspólne talenty były wystarczająco dobre, by gromadzić areny i zdobywać punkty.

Kirk i Jones to biegacze szosowi wypolerowani wszechstronnymi zabawkami, dzięki którym mogą być wymiennymi częściami na oceanie. Jako weterani z doświadczeniem w grze zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, Pedersen mógł umieścić łapacza podań jako „X” (podzielony koniec), „Z” (zwolnienie) lub „E” (odbiornik wrzutowy). Z Marvin Jones Również na liście Jaguary mają doświadczone trio przechodzących graczy, których należy wprowadzić do systemu, który umożliwia łatwe ukończenie rozgrywającego.

Pomimo uwagi, jaką poświęcono Kirkowi i Jonesowi z powodu ich kontraktów, Engram może stać się centralnym punktem w przewijanej grze ze względu na jego zdolność do grania jak przyszłość hazardu „Jumbo”. Jako ciasny koniec z podobnymi do odbiorcy umiejętnościami i atletyzmem, jednorazowy selektor Pro Bowl może stać się niedopasowanym biegaczem, gdy awansuje do roli, która pomogła Ertzowi stać się gwiazdą w Filadelfii.

READ  Ten Hag wznosi się po pogoni za De Jong w Man United. Neymar jest dostępny w Paris Saint-Germain

Pod koniec dnia nie usłyszymy zbyt wiele o kosztach wybierania wolnych agentów, jeśli załoga wykorzysta swój potencjał. W ostatecznym rozrachunku produkcja ma znaczenie, a darmowe wydatki krupiera Jaguara będą oceniane na podstawie wyników jego najlepszych graczy w wielkich grach. Jeśli wygrane zostaną wygrane, a Jaguar zlikwiduje przewagę konkurencyjną w AFC, nikt nie będzie musiał się martwić kosztami wykonania zadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.