Dan Lin nie będzie „Kevinem Feige” z filmów o superbohaterach DC

Rekwizyt do filmu o Batmanie

Rekwizyt do filmu o Batmanie
obrazek: Robin Beck/AFP przez Getty Images

W obecnej formie plan prezydenta Warner Bros. obejmuje. Odkrycie, David Zaslav dla przyszłości swojej nowej podwójnej firmy, ma dwa główne filary: niszczenie HBO Max w sposób, który w jakiś sposób zarabia pieniądze i kiełkowanie filmów o superbohaterach DC, więc są co najmniej tak spójne jak Marvel Cinematic Universe Disneya ( ale w inny sposób niż robił to Zack Snyder). Osiągnięcie tego pierwszego oznacza kliknięcie wielu filmów i programów telewizyjnych w HBO Max i przeciągnięcie ich do kosza na recykling, a osiągnięcie tego drugiego – najwyraźniej – znalezienie gatunku Kevina Feige do odtwarzania filmów DC. No to stawia na stałe Dziewczyna nietoperz z półki, zagrażając relacjom studia z aktorami, twórcami i fanami… ale jakoś zarabiać pieniądze.

Słyszeliśmy to kilka tygodni temu On onaA Sherlocka HolmesaA film lego Producent Dan Lane był najlepszym wyborem dla Warner Bros. Odkrycie dla Kevina Feige (lub „szef kapitału”, czy jakakolwiek nazwa stanowiska by go użyła), ale na razie różnorodny Mówi „Źródła znające sytuację” potwierdziły, że Lin nie podejmie pracy. Raport mówi, że chciał kupić Warner Bros. Discovery objął udziały w Rideback, jego firmie produkcyjnej, co pozwoliło mu kontynuować tam pracę i kręcić filmy Kevina Feige-ing DC, ale strony nie były w stanie uzgodnić warunków i wszyscy „zgodzili się na separację”.

różnorodny Mówi, że WBD „nie ma pilnej potrzeby pracy”, co wydaje się nietypowo krótkowzroczne dla tej firmy (to ironiczne, nawiasem mówiąc), ale i tak nie ma obecnie wielu aktualnych filmów w DC. Walter Hamadeh, obecny prezes DC Films, będzie kontynuował do czarny Adam Wychodząc, w którym to momencie powinien wyjść z biura Warner Bros. Odkryj, obracając wszystkich wokół, a potem zostanie dyrektorem studia Warner Bros. Za DC Films odpowiadają Michael De Luca i Pamela Abdi. Będą nadzorować wydanie kilku filmów, które nadal znajdują się w kalendarzu, takich jak Shazam! A Aquaman Sequel plus wszystko, co się wydarzy Blask I to niebieska biedronka Film, który ma się nadal kręcić.

READ  Zwycięzcy Billboard Music Awards 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.