Daniil Miedwiediew gra Stefanos Tsitsipas – wyniki na żywo, wyniki, najnowsze aktualizacje tutaj

Aktualizacje z półfinału Australian Open 2022

Rafael Nadal z Hiszpanii powraca na forhend do Adriana Mannarino z Francji podczas meczu czwartej rundy tenisowych mistrzostw Australian Open w Melbourne w Australii w niedzielę, styczeń. 23, 2022. (Zdjęcie AP / Hamish Blair)

Półfinały singli mężczyzn Australian Open: strzał w historię

Jeszcze zanim uderzył swoją pierwszą piłkę na tegorocznym Australian Open, Rafael Nadal wiedział, że ma otwarte drzwi, aby ustanowić rekord mężczyzn w większości singli w karierze Grand Slam.

Jak dotąd nie pozwolił tego zamknąć.

Nadal gra z Matteo Berrettinim w jednym półfinale w piątek w Melbourne Park, wiedząc, że może odnieść dwa zwycięstwa w meczu z 21. tytułu mistrzowskiego. Remisuje o rekord 20 lat z Rogerem Federerem, który wraca do zdrowia po operacji prawego kolana, i Novakiem Djokoviciem, który został deportowany z Australii w przeddzień turnieju po 11-dniowej wizowej sadze w związku z jego decyzją o niepoddaniu się szczepieniu na COVID -19.

W drugim półfinale Daniil Miedwiediew gra Stefanosa Tsitsipasa w rewanżu półfinału Australian Open 2021. Miedwiediew wygrał zeszłoroczny półfinał, a w finale przegrał z Djokoviciem.

Po trudnym, pięciosetowym zwycięstwie Nadala nad Denisem Shapovalovem we wtorek, wyglądał na odciążenie tego 21. majora.

READ  Szanghaj donosi o 12 nowych zgonach rządowych, gdy frustracja rośnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.