Dee Snider wspiera Ukraińców hasłem „nie weźmiemy”, ale nie antyszczepionkami

De Snyder, który jest liderem zespołu rockowego Twisted Sister, mówi, że wspiera Ukraińców, używając piosenki swojego zespołu „We’ll Never Take It” jako okrzyku bojowego.

Prezenter rockowy i radiowy wyraził swoje stanowisko w niedzielnym tweecie, jednocześnie mówiąc o tym, dlaczego nie chciał, aby ludzie przeciwni szczepionkom wykorzystywali jego słynny hit z lat 80. do swoich celów.

„Ludzie pytają mnie, dlaczego poparłem użycie wyrażenia „nie weźmiemy tego” dla narodu ukraińskiego, a nie antymasek. Cóż, jednym z nich jest sprawiedliwa walka z niesprawiedliwością. Drugim jest deptanie dziecięcych stóp przed uciążliwością” Snyder tweetował.

W przeszłości Snyder mówił o różnych grupach wykorzystujących jego piosenkę do swoich celów. Paul Ryan skrytykował w 2012 roku użycie go na wiecu Partii Republikańskiej.

„Zdecydowanie potępiam użycie przez Paula Ryana piosenki Twisted Sister”, powiedział wtedy Snyder, „nie weźmiemy tego” w jakimkolwiek charakterze. tocząca się skała. „Nie ma prawie nic do poparcia i aprobaty, z wyjątkiem użycia P90X”.

A w 2018 roku zadedykował wykonanie utworu podczas „Rocktopia” w nowojorskim Broadway Theatre Niesamowitym Nauczycielom, według relacji z Radio serce. Zauważa jednak, że piosenka wcześniej tworzyła listy, które sprawiały, że była dziwnym połączeniem z niektórymi kampaniami.

„Chociaż w pełni popieram sprawę słabo opłacanego nauczyciela, to dziwne, że piosenka z „Filthy 15” jest teraz bitwą między wszystkimi uciskanymi grupami” ćwierkanie na czas.

READ  Sukcesja bije rekord za aktorską nominację do nagrody Emmy z 14 gestami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.