Dekompozycja Mac Studio firmy iFixit ujawnia swój brutalny system chłodzenia

w iFixit Demontaż Mac Studio Znalazłem między innymi brutalny system zarządzania temperaturą podłączony do stosunkowo małego komputera.

Zgrywanie klipów wideo to dość skomplikowany, ale nie nie do pokonania proces, aby dostać się do tego małego metalowego prostokąta, i nie było wielu niespodzianek. Nagranie wideo zidentyfikowało niektóre porty, pokazało usunięcie płyty głównej i, być może, przede wszystkim, odsłonięcie systemu chłodzenia z dwoma wentylatorami wewnątrz urządzenia.

Co więcej, iFixit mówił o szeroko omawianej sprawie wymiany SSD. Wolumin można zastąpić, pod warunkiem, że używasz przestrzeni dyskowej o tym samym rozmiarze i typie, co najmniej — ale wymaga to użycia funkcji odzyskiwania oprogramowania sprzętowego urządzenia (DFU). (Przeczytaj nasz artykuł na ten temat Więcej informacji na ten temat).

Ale zastąpienie jednej części jej dokładną kopią to nie to samo, co modernizacja, która, zgodnie z oczekiwaniami, nadal może być wykluczona.

Zdemontuj Mac Studio iFixit

Wejście nie było niemożliwe, ale też nie było łatwe. iFixit musiał odkleić gumową nóżkę urządzenia, aby uzyskać dostęp do pierwszych śrub obudowy i zauważyć, że zakopane wewnątrz wentylatory chłodzące byłyby trudne do czyszczenia. Ale z drugiej strony, jeśli chodzi o użyteczność: gniazdka modułowe mogą łatwo przychodzić i odchodzić, a cała obudowa jest w zasadzie dostępna za pomocą śrubokręta bez ryzyka uszkodzenia.

Wreszcie, iFixit Mac Studio dał ocenę możliwości naprawy 6 na 10, liczbę, którą widzieliśmy wcześniej w przypadku produktów Apple.

Film zawierał również szybkie zdjęcie ekranu studia. Nie ma wiele do powiedzenia na temat wyświetlacza Studio, poza tym, co w środku wygląda jak rozebrany iMac. iFixit zauważył również, że kamera internetowa jest podobna do tej w iPhonie 11.

Koniecznie obejrzyj wideo, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.

Lista zdjęć według naprawię to

READ  Gracze Elden Ring, którzy wybrali zhakowaną bieliznę, zostali zbanowani

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.