Dell ma jedyną ofertę Nintendo Switch OLED w Czarny piątek, jaką widzieliśmy

Ta oferta Dell w Czarny piątek zaczyna się wcześnie: Dell oferuje Nintendo Switch OLED z białymi Joy-Cons, niedawno wydaną grę Splatoon 3 i drugi kontroler bezprzewodowy, wszystko za jedyne 399,99 USD. Ta umowa jest tańsza niż kupowanie samego Nintendo Switch OLED (sugerowana cena detaliczna 349,99 USD) i Splatoon 3 (sugerowana cena detaliczna 59,99 USD), więc otrzymujesz konsolę za darmo. Jest to również jedyna obecnie trwająca umowa Switch OLED.

Nintendo Switch OLED ze Splatoon 3 i drugim kontrolerem bezprzewodowym za 399,99 USD

Nintendo Switch OLED + gra Splatoon 3 + drugi bezprzewodowy obserwator

Splatoon 3 został wydany kilka miesięcy temu, więc prawdopodobnie nie dostaniesz ogromnego spadku ceny. Jest to doskonała gra rodzinna, co oznacza, że ​​każdy, w tym dzieci, może się nią cieszyć. Posiada również zabawne lokalne i sieciowe tryby dla wielu graczy, dzięki czemu wszyscy mogą wziąć udział w akcji w tym samym czasie. Bezprzewodowy kontroler MGC Switchplate to kontroler na rynku wtórnym, który zwykle kosztuje 39,99 USD. Posiada dwie magnetyczne osłony klawiatury, dzięki czemu możesz wybrać czarny lub biały kolor, podwójne siłowniki, regulowane drążki analogowe i podświetlane przyciski z możliwością mapowania. Jest kompaktowy i ma odpowiedni rozmiar dla małych rączek. Ogólnie rzecz biorąc, jest to mile widziany dodatek.

Nintendo Switch z Mario Kart 8 i 3 miesiące członkostwa Switch Online za 299,99 USD

Konsola Nintendo Switch z Mario Kart 8 Deluxe Bundle i 3-miesięcznym pakietem Nintendo Switch Online

Konsola Nintendo Switch z grą Mario Kart 8 Deluxe i 3-miesięczną subskrypcją Nintendo Switch Online Pakiet

Jeśli nie uważasz, że chcesz doskonałej aktualizacji OLED, standardowy przełącznik Nintendo jest nadal doskonałą konsolą. Jeśli ta umowa brzmi znajomo, to dlatego, że widzieliśmy coś bardzo podobnego w Czarny piątek. Nintendo nie jest dokładnie innowacyjne, jeśli chodzi o oferty w Czarny piątek, ale nadal jest to najlepsza oferta na konsolę Switch, jaką widzieliśmy w tym miesiącu. W cenie konsoli Nintendo Switch otrzymasz darmową kopię Mario Kart 8 Deluxe oraz 3-miesięczne członkostwo w Nintendo Switch Online.

READ  Sony planuje podążać za kontrowersyjnym posunięciem Microsoftu (i nie spodoba się to)

Kup konsolę Nintendo Switch Animal Crossing Edition, a otrzymasz kartę podarunkową Dell eGift o wartości 35 USD

Edycja Animal Crossing na Nintendo Switch

Dell eKarta podarunkowa 35 USD

Edycja Animal Crossing na Nintendo Switch Jednostka sterująca

Jeśli planujesz użyć karty podarunkowej, po prostu płacisz 264,99 USD na konsolę Nintendo Switch. Jeśli nie możesz znaleźć sposobu na wydanie karty podarunkowej o wartości 35 USD, najprościej jest kupić gry lub akcesoria Nintendo Switch. Można by pomyśleć, że Dell sprzedaje tylko komputery PC, ale w rzeczywistości mają dość zdrowy wybór popularnych gier i sprzętu Nintendo Switch.

Czy przełącznik OLED jest tego wart?

Jeśli możesz sobie pozwolić na zakup Switch OLED premium w porównaniu z modelem innym niż OLED, uważamy, że zdecydowanie warto go ulepszyć. Największą poprawą jest oczywiście wyświetlacz. Nintendo Switch OLED ma wyświetlacz OLED, który oferuje lepszą jakość obrazu niż oryginalny wyświetlacz LCD. Obejmuje to głębszą czerń, żywsze kolory i lepszą gradację kolorów. Tekst jest też wyraźniejszy i łatwiejszy do odczytania. Ekran nie jest dużo większy (7 cali na OLED vs. 6,2 cala na innym niż OLED), ale wydaje się znacznie większy dzięki cieńszym ramkom. Inne godne uwagi ulepszenia to nowa i ulepszona podpórka, podłączony na stałe port Ethernet w stacji dokującej, ekskluzywna biała obudowa Switcha i pasujące Joy-Cony.

Czy będzie więcej ofert w Czarny piątek na Nintendo Switch OLED?

Trudno powiedzieć. Dell jest jak dotąd jedynym sprzedawcą, który promował jakiekolwiek oferty Switch OLED na Czarny piątek i jest bardzo mało prawdopodobne, że będą prowadzić dwie osobne oferty jednocześnie. Poza Czarnym Piątkiem tak naprawdę nie widzieliśmy w sprzedaży OLED Nintendo Switch, chyba że policzysz modele importowane z Wielkiej Brytanii.

READ  Twierdzono, że nadchodzące Nintendo Direct pojawi się pod koniec czerwca

Szukasz więcej rabatów? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych ofertach w Czarny piątek i najlepszych ofertach Nintendo w Czarny piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.