Diablo 4 ogłasza ostateczne beta testy, potwierdza, że ​​będzie zawierać aktualizacje rozgrywki

Po Wpis na blogu z zeszłego tygodnia Ogłaszając listę aktualizacji i zmian Diablo 4 następujących po weekendach otwartych bet, Blizzard ogłosił dzisiaj trzeci i ostatni weekend beta, w którym wszystkie zmiany zostaną już wprowadzone.

Mówiąc o nich LiveSteam dzisiaj, twórcy Diablo 4 mają nadzieję, że „Server Slam” będzie stałą datą premiery gry RPG akcji, wystawiając serwery zespołu na próbę, począwszy od weekendu 12 maja. Kończy się o 12:00 BST w piątek i 12:00 w niedzielę. Niestety, gracze, którzy uczestniczyli w pierwszych dwóch weekendach beta, zostaną usunięci zgodnie z obietnicą, a postępy poczynione w tym ostatnim teście nie zostaną przeniesione do ostatecznej wersji gry.

Podczas ostatniego weekendu bety gracze osiągną poziom 20 zamiast 25, co ma stanowić dodatkowe wyzwanie w starciu ze światowym szefem Ashawą, który nagrodzi ekskluzywnego wierzchowca kosmetycznego każdemu, kto ją pokona podczas Server Slam. Pełna gra.

Ale limit poziomów i nowe nagrody to nie jedyne zmiany w sklepie, ponieważ szereg aktualizacji, w tym zmiany balansu klas postaci i usprawniony układ lochów, będzie już obecny w tym początkowym wyglądzie.

Najbardziej zauważalną zmianą klas postaci jest Nekromanta, który otrzymał wzmocnienia dla swoich nieumarłych sługusów (które teraz łatwiej umierają) i eksplozje zwłok (które teraz zadają mniejsze obrażenia), podczas gdy inne klasy, takie jak Barbarzyńca, otrzymały wzmocnienia jeszcze bardziej upodobnić ich do ich odpowiedników zabijających demony. W przypadku barbarzyńców ma to formę 10% redukcji otrzymywanych przez nich obrażeń ze wszystkich źródeł, a także innych korzystnych zmian.

Przeróbki lochów obejmują cele, które można łatwiej osiągnąć bez żmudnego, marnującego czas cofania się, a także większą obecność specjalnych wydarzeń, które czasami pojawiają się losowo podczas eksploracji lochu.

Server Slam jest otwarty dla wszystkich graczy na wszystkich platformach, a na konsolach będzie zawierał dwuosobową współpracę trenerską. Jeśli jeszcze nie rozpoczęliście krucjaty przeciwko Córce Nienawiści, za kilka tygodni będziecie mieli kolejną szansę.

READ  CES 2022 wprowadzi HDMI 2.1a, kolejną mylącą nową specyfikację

Travis Northup jest pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @TieGuyTravis I przeczytaj jego Relacja z gry tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.