Diamondbacks rozbudowuje Ketel Marte

Diamentowe grzbiety i Czajnik Mart Zgadzają się na pięcioletnie przedłużenie o 76 milionów dolarów na Kena Rosenthala z The Athletic. (Świergot spinki do mankietówRaporty wczoraj popołudniu Marte i klub rozmawiali o przedłużeniu i wygląda na to, że umowa jest w toku i oczekuje na badanie fizykalne. Marte kontrolował klub już do 2024 roku, z jego pensją 8,4 miliona dolarów w tym roku, a następnie opcje klubowe o wartości 11 milionów dolarów w 2023 i 13 milionów dolarów w 2024. Według Rosenthala opcje te są teraz gwarantowane, ale z różnymi kwotami wynagrodzenia. Rozszerzenie będzie trwało przez całą kampanię 2027, a Marte zarobi dodatkowe 51 milionów dolarów. Istnieje również opcja klubowa na 2028 rok, Według Nicka Bikoro z Republiki Arizonyz ruchomymi schodami opartymi na wydajności i kondycji, które mogą zwiększyć wartość umowy.

Po ponurym sezonie 2021, w którym wszystko poszło nie tak, a klub zakończył z rekordowym wynikiem 52-110, spekulacje zwróciły się do Marte i czy D-Backs zdobędą go z dużym prawdopodobieństwem. Jednak klub upierał się, że nie jest zainteresowany niszczeniem swojego składu w celu odbudowy, zamiast tego zamierzał nadal próbować zbudować zwycięską drużynę wokół swojego obecnego rdzenia. Rozszerzenie umacnia ten kierunek działań, utrzymując Marte przez cały 33-letni sezon, z możliwością dodania kolejnej opcji później.

Po debiucie w MLB w 2015 roku w wieku 21 lat i spędzeniu dwóch sezonów w Seattle, Marte została przejęta przez Arizonę wraz z Taiguan Walkervs Mitch HannigerA Jan Segura A Zach Curtis. Był to jeden z pierwszych ruchów w kadencji Mike’a Hazena, który w zeszłym miesiącu został mianowany dyrektorem generalnym klubu. Pierwszy sezon Marty’ego na pustyni był słaby, osiągając zaledwie 0,260/345/0,395, co dało WRC+ 89. Jednak Hazen podwoił swoją wiarę w Marta, podpisując cztery lata temu przedłużenie kontraktu na okres pięciu lat o wartości 24 milionów dolarów. To przekonanie zostało szybko nagrodzone, a Marte w 2018 roku zrobiła znacznie lepszą kampanię, trafiając 14 home runów i dwa cięcia. , zestrzel 32 wraki, ukradnij 10 baz i uderz 329/.389/.592. To był WRC+ 149 i 7,0 fWAR, a Marte zajęła czwarte miejsce w głosowaniu NL MVP.

READ  Znakomita druga połowa prowadzi Pacers do zwycięstwa 139-123 nad Bucks

Pomimo słabego występu w sezonie 2020, który został przerwany przez pandemię, w 2021 okazał się szczęściarzem, który bardziej przypominał jego poprzedni sezon. Przegrał z problemami ze ścięgnami podkolanowymi i wystąpił tylko w 90, ale trafił na 14 home runów i obniżył .318/.377/.532 dla WRC+ z 139 i 2.9 FWAR.

Dzięki temu, że Marte jest teraz mocno zakotwiczona w kamieniu węgielnym w dającej się przewidzieć przyszłości, klub może skupić się na budowaniu wokół niego konkurencyjnego składu. Nie byłoby to łatwe zadanie, biorąc pod uwagę sytuację w wydziale. W zeszłym roku Dodgers i Giants wygrali ponad 100 meczów i powinni nadal być silną drużyną. Padres spisywał się gorzej w zeszłym roku, ale wciąż jest pełen talentu i tym razem może być lepszy. The Rockies mają ostatnio ciężki okres, ale są gotowi wydać, aby spróbować dotrzymać tempa, o czym świadczy niedawne podpisanie… Chris Bryant.

Diamondbacks mają pod kontrolą wielu utalentowanych graczy od kilku sezonów, takich jak Dalton FarshawA Carson KellyA Josh Rogas A Zach Galen. Mają też dobrze szanowany system rolniczy z perspektywami Geraldo Perdomo A Alec Thomas Prawdopodobnie wkrótce wejdą do miksu, a następnie Corbin Carol A Jordan Lawlar Na drodze.

Jeśli chodzi o płace, nie ma powodu, dla którego menedżerowie nie mogliby być agresywni w pozostałych latach tego rozszerzenia, ponieważ to teraz jedyne pieniądze w księgach po 2024 roku. Nawet dla obecnej kampanii ich wypłata w dniu otwarcia jest tylko ustalona za około 93 miliony dolarów, Według Jasona Martineza z List Resources, a na przyszły rok przeznaczono tylko 51 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę, że w ostatnich latach zarobili nawet 132 mln USD na liście płac, Według kontraktów bejsbolowych szopekW nadchodzących latach powinno być dużo miejsca na agresywne ruchy.

Zdjęcie dzięki uprzejmości USA Today Sports.

READ  Najeźdźcy, którzy zranili Alexa Leatherwooda, rzucają światło na porażki reżimu Jona Grudena i Mike'a Mayocka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.