Distrack Pusha de McDonald z RB, który twierdzi, że napisał I Love Love’s „It” Jingle

W poniedziałek Pusha de McDonald’s była współgospodarzem uwolnienia jednego z zawodników.Pikantna ryba Dis Track„Piosenka ma 75 sekund i ma ponad 4 miliony wyświetleń Jego konto na Twitterze We wtorek rano nowa pikantna kanapka rybna RB była rozreklamowana podczas ataku na klasycznego pilota-o-fish McDonalda.

„Cały świat to uwielbia, a teraz muszę to zmiażdżyć” – mówi Pusha de McDonald’s przed porównaniem jej do kanapki z rybą. „Powinieneś być znienawidzony. Jak śmiesz polegać na sprzedaży kwadratowej ryby. Pół kawałka sera za budżet Mickey?

Pusha może nie lubi filetów z ryby, ale jej wołowina ze złotymi łukami jest większa niż pozycja w menu. W 2003 roku raper miał około 20 lat, kiedy wraz z bratem napisał dżingla „I Love You 'It” pod pseudonimem No Malice, powiedział Pusha de. Wywiad Rolling Stone wydany w poniedziałek. Bracia twierdzą, że zapłacono im łącznie 1 milion dolarów, które Pusha D nazwała „orzeszkami ziemnymi do czasu uruchomienia”.

Od tego czasu jest gospodarzem reklamy McDonald’s.

„Jestem wyłącznie odpowiedzialny za Swag Love’s i dżingiel firmy”. Powiedział Rolling Stone. – To prawda. To ja jestem powodem.

McDonald nie odpowiedział od razu w poniedziałek wieczorem na prośbę o komentarz z The Washington Post.

W artykule w 2016 roku”Kontrowersyjna historia „I” Love „It” Jingle McDonalda, ”Pitchfork, dumny inny, który stworzył Jingle, zaprzeczył, że raper był w to zaangażowany. Komentując kontrowersje, które pojawiły się, gdy Pusha D pojawiła się w Pitchfork Radio w tym roku: „Teraz to zabawne, że ludzie myślą, że napisałem tak zabawnie” – powiedział.

W nowym wywiadzie dla Rolling Stone, Pusha D żałuje, że napisał Jingle, gdy był młodszy i nie prosił o tyle pieniędzy lub własności w swojej muzyce, co teraz. Przylgnął do niego przez dwie dekady.

READ  Dlaczego Trump jest bardzo spięty, gdy śledztwo w sprawie ataku na Kapitol dobiega końca | Donald Trump

„Byłem tego częścią i chciałem mieć więcej akcji” – powiedział Toczący Kamień.

Przyszła RB i możliwość wypędzenia tych potworów. W Disc Track / Advertising, Pusha D dekoruje kanapkę wspieraną przez Ronalda McDonalda jako „mała kostka rybka od klauna”. Oczerniał ją jako „podstawową”, „utopioną w kamieniu nazębnym” i „bez smaku”.

Wręcz przeciwnie, Pusha de powiedział: „Jedyna wspaniałość RB”, to chrupiąca ryba. Ponieważ w kącie są paski, możemy potrzebować listy gości.

Dis Track załatwił sprawę. „Musiałem czerpać tę energię z siebie i to też [ad] To przyzwoita rzecz do zrobienia i powinna się na tym skończyć ”. Toczący Kamień. „Wiesz co? Skończyłem z tym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.