Dlaczego Rosie O’Donnell po raz drugi przeprasza Priyanka Chopra i Nicka Jonasa

Rosie O’Donnell publicznie przeprosiła Priyanka Chopra po niezręcznym spotkaniu z nią i jej mężem Nickiem Jonasem, a wkrótce potem wysłała drugie przeprosiny.

Komik początkowo zabrał się do TikTok w niedzielę 20 lutego, aby wyjaśnić fanom, co się stało, gdy spotkała parę z listy A w Nobu Restaurant w Malibu.

Dlaczego Rosie O’Donnell po raz pierwszy przeprosiła Priyanka Chopra i Nicka Jonasa

O’Donnell powiedziała w swoim filmie TikTok, że jest „zawstydzona”, ponieważ błędnie założyła, że ​​ojcem Chopry był autor Deepak Chopra, a nie jej patriarcha dr Ashok Chopra, który zmarł w 2013 roku.

O’Donnell wyjaśnił: „Zawstydziłem tylko mojego syna, jego dziewczynę Theresę i Fran Drescher, ponieważ Nick Jonas i jego żona Chopra siedzieli obok nas w Malibu Nobu.

„Którą zawsze myślałem, że jest córką Deepaka Chopry, więc kiedy powiedziałem: „Cześć Nick Jonas, byłeś świetny w królestwie i cześć, znam twojego tatusia”, powiedziała: „Tak? Kim jest mój ojciec? „

Powiedziałem Deepak, a ona odpowiedziała: „Nie, Chopra to popularne imię. „Byłem taki zakłopotany, nie sądzisz, że Nick Jonas był żonaty z córką Deepaka Chopry, czy tylko ja tak pomyślałem?”

Po wyjaśnieniu, co się stało, O’Donnell dodał: „Przepraszam Nicka Jonasa, a także żonę Chopry”.

Dlaczego Rosie O’Donnell po raz drugi przeprosiła Priyankę Chopra i Nicka Jonasa?

W poniedziałek, 21 lutego, O’Donnell udostępniła kolejny film na TikTok, w którym ponownie przeprosiła Chopra.

W swoim pierwszym filmie O’Donnell nazwała aktorkę „czoprą”, zamiast nazywać ją po imieniu Priyanka.

O’Donnell przeprosiła za pomyłkę, poprawiając się mówiąc: „Priyanka to jej imię, Priyanka, chciałbym, żebym powiedziała to poprawnie”.

W swoim pełnym filmie powiedziała: „Dzień dobry wszystkim, czytałam komentarze na temat Nicka Jonasa i jego żony Priyanki Chopry, którzy błędnie myśleli, że jest córką Deepaka, a ludzie myśleli, że jest niegrzeczna, nie była niegrzeczna, była po prostu niegrzeczna . Nieodpowiedni.

READ  „Historia świata, część druga” to połączenie Mela Brooksa z „Kroll Show” – Rolling Stone

„Jestem pewien, że ma tego dość, jestem pewien, że nie jestem jedyny. Według komentarzy wiele osób też tak myślało, ale najwyraźniej jest bardzo znaną aktorką i wydaje się być bardziej znana niż mówią ludzie, więc jestem pewien, że na początku czułem się dziwnie.

„A tak czy inaczej, Priyanka to jej imię, Priyanka, mam nadzieję, że mówię to dobrze. Chcę tylko przeprosić ją i każdego, kto uważa, że ​​to nie jest dla mnie właściwe, czasami przepraszam, że nie. wiem, buu.

Rosie O’Donnell pozuje na premierze nowego musicalu Boba Dylana „Dziewczyna z północy” w Belasco Theatre 5 marca 2020 r. w Nowym Jorku. Priyanka Chopra jest widziana 16 grudnia 2021 roku w Nowym Jorku. O’Donnell była zmuszona dwukrotnie przeprosić Chopra, najpierw po tym, jak myślała, że ​​jej ojcem jest Deepak Chopra, a następnie za nieużywanie jej imienia.
Bruce Glickas / Movie Magic / Gotham / JC Pictures

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.