Do sieci wyciekły zrzuty ekranu gry Assassin’s Creed Jade, pokazujące rozgrywkę międzyplatformową i walkę

Wygląda na to, że wyciekło nagranie Assassin’s Creed Jade, nadchodzącej gry mobilnej, której akcja toczy się w Chinach. Film pokazuje przemierzanie bitew, co wydaje się być jedną z pierwszych sekcji gry.

Według relacji z VGCZrzuty ekranu wyciekły na Reddit i wydają się pochodzić z wczesnej wersji. Rozgrywka nagrana z iPhone’a czasami wyświetla znaki wodne z zastrzeżeniem: „To jest wczesna wersja gry i nie reprezentuje ostatecznej jakości produktu”. Wyciekłe zrzuty ekranu wydają się pochodzić z początkowych sekcji samouczka gry. Przedstawia postać przeskakującą przez fragment Wielkiego Muru Chińskiego, gdy wioska za nim jest atakowana przez armię Xiongnu. Sterowanie na ekranie dotykowym jest wizualne, ale interfejs i rozgrywka są ogólnie podobne do współczesnych gier Assassin’s Creed na konsole, wraz z minimapą, znacznikami celów i lekkimi/ciężkimi atakami.

W Jade gracze będą tworzyć własne postacie, zamiast oglądać powrót Shao Jun, bohatera Assassin’s Creed Chronicles. Równocześnie ogłoszono Assassin’s Creed Jade Trzy kolejne gry Assassin’s Creed wcześniej w tym roku. Kolejna gra mobilna, która nie ma jeszcze tytułu, jest opracowywana we współpracy z Netflix i zostanie uruchomiona wyłącznie na platformie streamingowej. Pozostałe dwie gry to wersje konsolowe / PC o nazwie kodowej Red, której akcja toczy się w Japonii, oraz Hexe, której akcja toczy się w Świętym Cesarstwie Rzymskim. Oba zostaną wydane jakiś czas później Nadchodzi mirażktóry jest zarezerwowany na 2023 rok. Te nadchodzące gry są również częścią Centralny element gry Assassin’s Creed Infinity.

Omawiane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

READ  Recenzja MacBooka Pro 2023: dopracowana druga generacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.