Dodgers umieścił Chrisa Taylora w IL

Dodgers wystawiają człowieka użytkowego Chrisa Taylora Na IL ze stłuczeniem kości, według reżysera Dave’a Robertsa, jak wspomniałem wcześniej Fabien Ardaya z The Athletic. Zwróć uwagę, że gracz Yoniego Hernandeza Zajmie miejsce Taylora na aktywnej liście.

Taylor po raz ostatni pojawił się w meczu dla Dodgersów 21 czerwca, więc ruch miałby moc wsteczną do tej daty. Ponownie 16 czerwca Taylor rozpoczął mecz z Giants na trzeciej bazie, ale został znokautowany w czwartej rundzie z powodu bólu kolana. później otrzymał Zastrzyki z kortyzonu i osocza bogatopłytkowego w kolano, ale potem nie umknęło to uwadze.

Przed kontuzją Taylor wykonał cztery kolejne starty na następnej trzeciej bazie Maks MuncieNaprężenie ścięgna. 32-letni Taylor również zdobył znaczną liczbę inningów na shortstopie i opuścił boisko w tym roku.

Po pięciu latach w franczyzie od 2017-21, w których zgromadził 14,7 WAR dla Dodgersów ze 116 wRC+ na tablicy, wylądował w wolnej agencji. Dodgers szybko podjęli decyzję o ponownym podpisaniu z nim czteroletniego kontraktu 21 listopada, ale spadł do 93 wRC+ od 2022 do chwili obecnej. Taylor dołącza do listy Dodgers IL, która obejmuje 15 innych graczy w tej chwili.

25-letni Hernandez ma na swoim koncie 56 meczów w wielkiej lidze. Pierwotnie podpisany przez Rangersów z Wenezueli, większość jego doświadczenia w głównej lidze zdobył w tym klubie w 2021 roku. The D’Backs wystawili go na wymianę w kwietniu 2022 roku, ale stracili go na rzecz Oakland w procesie o zrzeczenie się w listopadzie tego roku. rok. Kiedy Hernandez został szybko przydzielony przez A do przydziału, Dodgersowie złapali go za pieniądze. Na krótko pojawił się z Dodgersami w kwietniu tego roku, kiedy Miguela Rojasa IL uderzył, ale szybko stracił grunt Andrzej Jackson (Który dziś po południu został wysłany do Piratów).

READ  Francuski pomocnik N'Golo Kante opuści finały Mistrzostw Świata po czterech miesiącach wykluczenia

Hernandez ma passę 0,260/0,407/0,385 w 47 meczach Triple-A w tym roku, zdobywając inningi po lewej stronie boiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.