Dolphins’ Tyreek Hill grzebał, przechodząc 57 jardów po niszczyciela czołgów

Englewood, Kalifornia – Terek Hill Trenerzy piłki nożnej w całym kraju dali swoim zawodnikom cenną wskazówkę: zawsze graj, dopóki nie usłyszysz gwizdka.

Szerokokątny Miami Dolphins odzyskał błąd i oddał go 57 jardów na pierwsze przyłożenie zespołu w niedzielę wieczorem w grze, która pozostawiła fanów obu drużyn w szoku na stadionie SoFi.

Delfiny biegają do tyłu Jeff Wilson Jr. Po zdobyciu 6 jardów sfałszował lewy wślizg Tyrone’a Armsteada Wydawało się, że wybił piłkę z młyna prosto do czekającego kopca, który wbiegł nietknięty do strefy końcowej. Dolphins zgromadzili tylko 13 jardów przeciwko obronie Los Angeles Chargers przed tym punktem.

Ładowarki prowadziły 10:0 po ładnym złapaniu Mike’a Williamsa, który grał tylko sześć razy w ciągu ostatnich pięciu meczów, ponieważ ma skręconą prawą kostkę. Jeśli były jakieś utrzymujące się skutki urazu, z pewnością nie były one widoczne na tle delfinów.

Williams zdobył pierwsze przyłożenie w meczu jako rozgrywający Justyna Herberta Przetoczył się w prawo i zobaczył odbiornik z tyłu strefy punktowej. Herbert rzucił lotką do mierzącego 6 stóp 4 Williamsa, który skoczył, by złapać, a następnie upewnił się, że opadł palcami u nóg, zanim jego pęd podniósł go z tyłu strefy końcowej.

Reporterka Los Angeles Chargers, Lindsey Terry, przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  247 Midseason True Freshman All-American Athletic Team 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.