Dowódcy vs. Wynik Giants: Saquon Barkley pomaga Nowym Jorkom zbliżyć się do miejsca w play-off dzięki wygranej na wyjeździe

Giants są o krok bliżej do zdobycia przepustki do postseason. Nowy Jork przeniósł się do 8-5-1 w sezonie po pokonaniu Washington Commanders 20-12 w pojedynku NFC East w czasie największej oglądalności.

Waszyngton prowadzi w tym bezpośrednim pojedynku NFC East, ale rozbierany łup debiutanta Keivona Thibodeaux, który odzyskał przyłożenie, dał New Yorkowi prowadzenie w pierwszych minutach drugiej kwarty i utrzymali się. droga

Przegrywając 17-12 w połowie czwartej kwarty, Waszyngton wyglądał, jakby miał szansę utrzymać prowadzenie, zwłaszcza gdy Taylor Heinicke połączył się z Jahanem Dodsonem, by złapać 61 jardów, co umieściło ich głęboko na terytorium Nowego Jorku. Jednak Heinicke popełnił błąd kilka zagrań później i piłka została odzyskana przez Nowy Jork. Następnie Saquon Barkley poprowadził ofensywę po boisku, przeżuwając ponad cztery minuty i zdobywając bramkę z gry.

Ten obrót nie tylko wyeliminował złotą okazję dla Waszyngtonu, ale także dał Giants możliwość przesunięcia prowadzenia do przyłożenia i dodatkowego punktu, rozegranego w ostatniej minucie, kiedy Waszyngton zagroził, że ponownie zdobędzie bramkę, gdy tylko dostaną piłkę. drogę do linii 1 jarda Gigantów, zanim ostatecznie zabrakło jej.

Daniel Jones zakończył 21 z 32 w powietrzu na 160 jardów. W międzyczasie Barkley rzucił się na 87 jardów i przyłożył 18 prowadzących. Heinicke miał 29 na 17 podań na 249 jardów i przyłożenie. Rzucił się również trzy razy na 33 jardy.

Chociaż żaden klub nie jest poza aktualnym obrazem play-off NFC, wygrana przenosi Nowy Jork na 6. miejsce w konferencji, gdy dowódcy osiągają 7-6-1. Warto zauważyć, że Giants również wygrali bezpośredni remis, ponieważ te dwa kluby ponownie zremisowały w 13. tygodniu.

Stamtąd Giganci udadzą się do Minnesoty na wigilijny pojedynek z Wikingami. Jeśli chodzi o Chiefs, wyruszą ponownie w trasę w najbliższą sobotę, kiedy odwiedzą Bay Area na starcie w 16. tygodniu z San Francisco 49ers.

READ  Wybuch Stefona Diggsa: Bills WR Sean McDermott wybiega z szatni, krzyczy na linii bocznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.