„Drzwi się nie zamknęły” – powiedział sportowiec

Cleveland – James Lebron W ten weekend wrócił do domu na zimne, pokryte śniegiem ulice północno-wschodniego Ohio. Jego wizerunek powrócił do wiszącego budynku naprzeciwko placu, który zapraszał do domu przez 11 lat w ramach obchodów ligi All-Star Celebration.

Pozostaje tylko pytanie, czy kiedyś może pojawić się kolejny obraz. Czy James naprawdę mógłby wrócić do Cleveland i grać dla? Kawalerowie trzeci raz?

„Drzwi się tam nie zamknęły” – powiedział James The Athletic Saturday po treningu drużyny Wschodu na kampusie Cleveland State University. „Nie mówię, że wracam i gram, nie wiem. Nie wiem, co przyniesie moja przyszłość. Nie wiem nawet, kiedy jestem wolny.”

James jest oczywiście wolnym agentem po kolejnym sezonie. Jest powiązany z Lakers na kolejny rok.

Następnie? Zapiąć pasy.

James potwierdził, że nie rozważał powrotu do Cleveland, ale też niczego nie wykluczał. Może to jednodniowa umowa na emeryturę Knighta. Może być więcej.

Tym razem krajobraz jest bardzo różny dla obu stron. James wycofał się z Cleveland w 2010 roku w zamian za A upał Drużyna, która cztery razy z rzędu awansowała do finałów NBA i zdobyła dwa mistrzostwa. W międzyczasie rodzina Cleveland zgromadziła fundusz wojenny na rekrutację i aktywa biznesowe, jednocześnie walcząc o stworzenie konkurencyjnego planu.

James i tak wrócił i dał miastu pierwsze mistrzostwo od 52 lat.

READ  Orły nie otwierają okienka trenerskiego dla Chaunceya Gardnera-Johnsona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.