E3 2022 — cyfrowe i fizyczne — oficjalnie odwołane

Po wcześniejszym odwołaniu osobistego wydarzenia E3 2022, Europejska Agencja Kosmiczna poinformowała swoich partnerów, że w tym roku nie będzie równoważnego wydarzenia cyfrowego – co oznacza, że ​​E3 2022 zostało całkowicie odwołane.

Wiadomość się rozeszła Ćwierkać Od Willa Powersa, prezesa Razer PR, który powiedział, że wysłano wiadomość e-mail informującą o odwołaniu cyfrowego wydarzenia na E3. IGN niezależnie sprawdza również zawartość e-maila.

ESA początkowo planowała osobiste wydarzenie E3 w tym roku po tym, jak w 2020 r. nie odbyło się żadne wydarzenie z powodu COVID-19 i wydarzenia cyfrowego w 2021 r. Zostało to jednak odwołane w styczniu, a ESA nie mogła w tym czasie przeprowadzić ogólnego oświadczenia o tym, czy będzie odpowiednik liczbowy. Według źródeł, które rozmawiały w tym czasie z IGN, dyskusje wokół E3 były najeżone przez cały rok, a strony trzecie zwykle odkrywały ciągłe milczenie ESA na temat ich frustrujących planów.

Źródła związane z wydarzeniem informują IGN, że dyskusje na temat możliwego cyfrowego odpowiednika trwają od tego czasu, ale bez silnego rozmachu, aby je napędzać. Zamiast tego wydaje się, że Europejska Agencja Kosmiczna planuje przegrupowanie się w celu jeszcze większego powrotu w 2023 roku.

IGN zwrócił się do Europejskiej Agencji Kosmicznej o komentarz.

Rebecca Valentine jest reporterem wiadomości dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze Umieść tweeta.

READ  iPhone 14 Pro a aparaty 13 Pro: tak, jest różnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.