EA zamyka serwery gry Syndicate na konsolę Xbox 360 w czerwcu

EA ogłosiło, że serwery Gildii strzelanek FPS na Xbox 360 zostaną zamknięte jeszcze w tym roku, co spowoduje usunięcie 12 osiągnięć.

Serwery gildii zostaną zamknięte 15 czerwca, EA ma Niektórzyco oznacza, że ​​masz około trzech miesięcy na odblokowanie 12 osiągnięć gildii online, zanim gra zostanie zamknięta.

Serwery gildii zostaną wyłączone w czerwcu

Syndicate, wstecznie kompatybilna gra na konsolę Xbox 360, została usunięta ze sklepu Xbox Store, więc jeśli chcesz to ukończyć, musisz zdobyć fizyczną kopię. Wygląda na to, że niektóre z 12 osiągnięć online, które mają zostać zatrzymane, na papierze mogą okazać się sporym wyzwaniem. Osiągnięcie zasobu o wysokiej wartości wymaga ukończenia wszystkich map w trybie współpracy na poziomie trudności Ekspert, podczas gdy osiągnięcie zawodowe wymaga dużo szlifowania, ponieważ wymaga zabicia 50 wrogów przy użyciu całej broni dostępnej w grze. Osiągnięcie CEO to także kolejne trudne osiągnięcie, które wymaga ukończenia wszystkiego w grze, w tym wielu trudnych wyzwań w grze.

Aby niektóre z tych osiągnięć były trochę łatwiejsze, pomocne może być skonfigurowanie lub dołączenie do sesji gry gildii, aby pracować nad osiągnięciami online z innymi użytkownikami TA.

W innych wiadomościach o zamknięciu serwerów EA ogłosiło również, że usunie i zamknie trzy tytuły Battlefield jeszcze w tym roku.

Czy wrócisz do gildii, aby dokończyć? Daj nam znać!

Dziękujemy wszystkim, którzy opublikowali to jako wskazówkę dotyczącą wiadomości!

READ  Google zamyka Duplex on the Web

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.