EKSKLUZYWNIE: Premiera Forza Motorsport 10 października

Główne punkty fabuły

  • Źródła zbliżone do eXputer potwierdziły, że Forza Motorsport — ósmy tytuł Forza Motorsport i restart serii — ma datę premiery 10 października.
  • Gra została oficjalnie ogłoszona w 2020 roku i pojawi się pierwszego dnia w Xbox Game Pass na Xbox Series X | S i PC.

ostatnie Forza Motorsport By Turn 10 Studios ogłoszone w 2020 roku ma teraz datę premiery, źródła potwierdziły eXputer WYŁĄCZNIE. the Po ósme, wejście na główną linię W uznanej przez krytyków serii Forza, która ma zostać wydana w 10 października 2023 r. Potwierdzono już, że więcej informacji o tym ponownym uruchomieniu zostanie ujawnionych podczas szybko zbliżającego się Xbox Showcase, a także możliwe, że data premiery stanie się oficjalna podczas wydarzenia.

Tytuł jest rozwijany już od dłuższego czasu, biorąc pod uwagę, że jego pierwsze ujawnienie sięga trzech lat temu Xbox Expo 2020. Od tego czasu wokół nadchodzącego symulatora wyścigów narosło wiele szumu, ponieważ ma on dużą wagę jako kolejny lider najgorętszej serii gier wideo na konsolę Xbox. Jednak Forza rzadko jest rozczarowana swoimi ostatnimi ofertami, to na pewno.

Zwracając się do publiczności podczas Xbox i Bethesda Developer Direct Wcześniej w tym roku dyrektor kreatywny studia Turn 10, Chris Esaki, stwierdził, że 2023 Forza Motorsport było „Zespół ciężko pracuje, aby udostępnić nową generację Forza Motorsport, Zbudowany od podstaw, aby wykorzystać zalety konsoli Xbox Series„, w ten sposób spełniając swój status ponownego uruchomienia. Co więcej, powiedzieli:

[Forza Motorsport] Jest to technicznie najbardziej zaawansowana gra wyścigowa, jaką kiedykolwiek stworzono”.

Chociaż nie ma jeszcze ustalonej daty premiery Forza Motorsport, Twórcy wydali aktualizację w kwietniu Najnowsza część serii jest obecnie w trakcie prac i pozostaje na dobrej drodze do 2023 r.

Skupiamy się na dopracowywaniu Forza Motorsport i przygotowaniu jej do premiery jeszcze w tym roku, ale wciąż czekamy na wasze opinie na temat nowych funkcji i śledzenia zamówień, ale możemy mieć na uwadze to, czego chcielibyście zobaczyć więcej w przyszłości. ”

Forza Motorsport zostanie wydana na Xbox Series X | Wyłącznie na S i PC, nie wspominając już o tym, że symulator wyścigów trafi do Game Pass – dedykowanej usłudze subskrypcji gier dla Xboksa – w pierwszym dniu premiery.

Czy artykuł był pomocny?!

Dzięki! Podziel się z nami swoją opinią. ⚡

Jak możemy ulepszyć ten wpis? Proszę, pomóż nam. ✍