Elden Ring Mod zmienia grę RPG w darmową grę w stylu Pokémon

zrzut ekranu: FromSoftware / King Bear Haha / Kotaku

nowy Pierścień Eldena Mod zmienia się z epickiego oprogramowania z otwartym światem w krwawe Pokemony Wojowniku, z nieskończonymi Przywołaniami Dusz, możesz walczyć ze sobą tak, jakbyś był Ashem Ketchumem na Jarmarku Renesansu. Możesz pobrać plik Pierścień Eldena duch wojownika Teraz w Nexus Mods, bez zobowiązań. Trzeba tylko ekscytować się możliwością relaksu na polu ze słońcem, swoim mieczem i 10 zjadacze łajna;.

To ekscytująca część wzoru stworzonego przez Złe duchy Eksplorator danych i model Król PuriI

Spirit Battler zamienia w niego „każdego wroga, jakiego chcesz”. Prochy duszy, w tym bossów, takich jak Fortress Malenia i obłąkany Starscourge Radahn. Zgodnie z opisem Nexus Mods jest to po prostu „narzędzie do ustawiania niestandardowych spotkań Pierścień Eldena Via Summon Spirit of Ash”, w tym „Summon for Summon, Player for Summon, Free for All, Custom Spirit Ash”. cokolwiek chcesz!”

Najpierw wybierz do 10 wrogów i stwórz z nich drużyny za pomocą Spirit Battler, które połączysz ze swoimi Pierścień Eldena Zainstaluj, wklejając plik Regulation.bin do pliku ModEngine2 folder „mody”. Możesz dostosować kolor wywołań zwrotnych, które pojawiają się jako (Czerwony jak gaz, który jest standardowym lazurowym kolorem Spirit Asha itp.), dostosowywać ich statystyki („Chcesz kraba, który zadaje 100-krotnie większe obrażenia?” sugeruje opis modów Nexus), lokalizować ich walkę i nie tylko. Po wprowadzeniu żądanych zmian wybierz kanoniczne przywołanie Spirit Ash, aby je zastąpić, a następnie zapisz je w Battler, aby zastosować je w rzeczywistej grze.

King Bore pokazał nieograniczone możliwości modelu W niedawnym tweecieustawienie myśliwca tak, aby podczas dzwonienia a Dzwon wzywający duszępostać Dziura zostaje natychmiast otoczona przez potężnego olbrzyma, krwiożerczą srebrną kulę, konia Torrenta, cokolwiek Ci faceci, którzy wyglądają jak ciasto na pizzę, tacy sąi innych wściekłych wrogów.

Wszystkie te wezwania mogą zatłoczyć wybraną lokalizację, ale Spirit Battler wydaje się mieć zabawną i zabawną rozgrywkę Pierścień Eldenazwłaszcza gdy wybierzesz koniec Bore’a Pokemony-ish sugestie, Jak każda krabowa bitwa królewska. A przynajmniej powinno cię to powstrzymać, dopóki gra się nie skończy Cień chciał ekspansja W pewnym momencie w przyszłości trafi na konsole i komputery PC. Pomyśl o wszystkich krabach, które możesz palić w międzyczasie.

READ  Zapowiedź Final Fantasy XVI – wywiad z Naoki Yoshida na temat Eikonów, walk z bossami i kiedy zobaczymy więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.