Eliminacja rozpocznie się 11 kwietnia 2023 roku w Ameryce Północnej i 14 kwietnia w Europie

proces eliminacji zostanie zwolniony do PlayStation 4 i konwertuje 11 kwietnia 2023 w Ameryce Północnej i 14 kwietnia w Europie, wydawca NIS Ameryka ogłosić.

Tajemnicza gra detektywistyczna zadebiutowała na PlayStation 4 i Switchu 27 maja w Japonii.

Zamówienia w przedsprzedaży na edycję limitowaną za 69,99 USD są nadal dostępne pod adresem Sklep internetowy NIS Americaktóry zawiera kopię Edycji Deluxe, oryginalną ścieżkę dźwiękową, artbook w twardej oprawie, brelok do kluczy i pudełko kolekcjonerskie.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem NIS America:

Na około

Kwaterujący Książę, notoryczny seryjny morderca z ponad setką ofiar, pogrążył kraj w chaosie z powodu swoich ohydnych czynów. Aby zakończyć jego szał zabijania, „Sojusz Detektywów”, składający się z najlepszych detektywów na świecie, zbiera się, aby go zdemaskować i ujarzmić.

Jednak w wyniku serii nieoczekiwanych wydarzeń, ambitny, ale niczym się nie wyróżniający detektyw o imieniu Watou Hojo wpada na swoje operacje. Dołącza do sojuszu detektywów na tajemniczej Wyspie Murg, aby zbadać Dzielnicę Książęcą, tylko po to, by dokonać przerażającego odkrycia, że ​​ich cel czai się wśród nich! Czy tym detektywom uda się udowodnić swoją niewinność i ujawnić tożsamość księcia, zanim sprawa ucichnie?

Kluczowe cechy

  • czternaście marek – Połącz siły z 13 innymi detektywami, z których każdy ma swoje unikalne umiejętności, narzędzia i osobowość. Zbadaj kluczowe miejsca wokół Wyspy Kostnicy i weź udział w dialogu opartym na wyborach, aby uzyskać pomocne wskazówki dla każdej sprawy.
  • Studiuj w cieniu – Prowadzenie badań na interaktywnej mapie kryminałscena elektroniczna. Wykorzystaj swoją umiejętność „znajdowania”, aby przyswajać ważne informacje, przewidywać przyszłość i zbierać wskazówki, odkrywając prawdę o każdym morderstwie.
  • Wyspa strachu – Jako tajna siedziba Detective Alliance, wyspa Murg zawiera wiele zagadkowych i niebezpiecznych obszarów. Eksploruj różnorodne lokacje mieszkalne, w tym labirynt, placówkę badawczą i pałac sojuszu, aby znaleźć wskazówki dotyczące Quartering Duke.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

READ  Google zamyka Duplex on the Web

Przyczepa fabularna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.