Elon Musk mówi, że Twitter uruchomi usługę „Verified” w przyszłym tygodniu

Konto Elona Muska na Twitterze jest widoczne na ekranie telefonu, a logo Twittera wyświetlane na ekranie w tle na tym piktogramie wykonanym w Krakowie, Polska, 22 listopada 2022 r.

Jakub Borzycki | Norfoto | Obrazy Getty’ego

Elona Muska Powiedział w tweecie w piątek, że Twitter uruchomi usługę „Zweryfikowany” w przyszłym tygodniu, z różnymi kontrolami kolorów w zależności od typu konta.

Dyrektor generalny Twittera powiedział, że będzie „złoty czek” dla firm, szary dla kont rządowych i obecny niebieski dla osób fizycznych, niezależnie od tego, czy są celebrytami, czy nie.

Musk powiedział, że wszystkie zweryfikowane konta zostaną „ręcznie uwierzytelnione” przed aktywacją czeku.

Miliarder określił ten ruch jako „bolesny, ale konieczny”.

Komentarze Muska pojawiają się po jego odejściu Musiał zrezygnować z usługi Twitter Blue za 8 dolarów miesięczniektóra pozwalała każdemu zapłacić za rejestrację w ramach niebieskiej weryfikacji po tym, jak użytkownicy nadużywali systemu, podszywając się pod znane marki i osoby.

Prezes powiedział w poniedziałek, że Twitter to zrobi opóźnienie ponownego uruchomienia Od 8 USD miesięcznie za Blue Verified. W tym czasie Musk powiedział, że Twitter „może być używany [a] Sprawdź inny kolor dla organizacji niż dla osób indywidualnych.”

Teraz podaj szczegóły, jak to może wyglądać.

Musk powiedział wcześniej, że tak Ponowne uruchomienie Twittera Blue zaplanowano na 29 listopada. Najnowszy harmonogram Muska zostanie wznowiony 2 grudnia.

Usługa subskrypcji jest próbą Muska znalezienia nowego źródła przychodów na Twitterze w ramach kontrowersyjnego wstrząsu miliardera w firmie zajmującej się mediami społecznościowymi.

Musk zwolnił tysiące pracowników Twittera i powiedział reszcie pracowników, aby to zrobili Zobowiąż się do pracy „długimi godzinami z dużą intensywnością” lub rzucenia palenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.