Emerytura Toma Brady’ego: Aktualizacje na żywo

Obraz
Kredyt …Sean Gardner / Getty Images

Kariera piłkarska Toma Brady’ego toczyła się na granicy mitycznego świata. Jego przejście od selekcji w szóstej rundzie NFL do siedmiokrotnego rozgrywającego Super Bowl i światowej sławy. I skończyło się, po ponad dwóch dekadach niezrównanej doskonałości w jego sporcie, w piku sprzeczności.

Brady, który kiedyś powiedział, że przejdzie na emeryturę dopiero wtedy, gdy jego wyniki będą spadać, zdecydował się opuścić NFL w wieku 44 lat, będąc u szczytu swoich możliwości. On ogłosił przejście na emeryturę na Instagramie We wtorek, po prowadzeniu ligi, w swoim 22. sezonie, w mijanych jardach (5316), uzupełnieniach (485) i przyłożeniach (43) dla Bukanie z Tampa Bay, który przegrał w dywizyjnej rundzie play-offów NFC z Los Angeles Rams. Wygrał Super Bowl z Tampa Bay w zeszłym sezonie, po wygraniu sześciu mistrzostw wcześniej z New England Patriots.

„Zawsze wierzyłem, że piłka nożna jest propozycją „wszystko w jednym”. Jeśli nie ma 100% zaangażowania w rywalizację, nie odniesiesz sukcesu, a sukces jest tym, co tak bardzo kocham w naszej grze – powiedział Brady. w swoim poście na Instagramie.

Dodał: „Trudno mi to pisać, ale oto chodzi: nie zamierzam już podejmować tego konkurencyjnego zobowiązania. Pokochałem moją karierę w NFL, a teraz nadszedł czas, aby skupić swój czas i energię na innych rzeczach, które wymagają mojej uwagi.”

Oficjalna deklaracja Brady’ego przyszła kilka dni po ESPN w styczniu. 29 zgłosił jego odejście, rozpoczynając szał, który został początkowo zdemaskowany przez jego ojca, Toma Brady’ego seniora i jego agenta, Don Yee, który w oświadczeniu powiedział, że Brady sam ogłosi szczegóły swoich planów na przyszłość. Brady sam powiedział w poniedziałek wieczorem że wciąż potrzebował czasu na podjęcie decyzji.

READ  Stand News: Prodemokratyczna agencja informacyjna została zamknięta po tym, jak policja w Hongkongu dokonała nalotu i aresztowała sześć osób, w tym Denise Ho.

Brady od lat twierdził, że chce grać do 45 roku życia, co jest dla niego punktem odniesienia. Ale na jego „Let’s Go!” podcast z Jimem Grayem pod koniec stycznia, mówił o spędzeniu więcej czasu z żoną, supermodelką Gisele Bindchen i trójką dzieci, i powiedział, że podejmie decyzję z ich wkładem.

Kredyt …Chang W. Lee / The New York Times
Kredyt …Jae C. Hong / Associated Press

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.