Endeavour Ari Emanuel „nie denerwuje się” planami transmisji Warner Bros. Discovery – termin

zadanie Dyrektor wykonawczy Ari Emanuelktóry od dawna opowiada się za korzyściami płynącymi z boomu telewizyjnego, powiedział, że „nie przejmuje się” możliwością Warner Bros. Discovery. pompa hamulcowa Ponieważ nie może się doczekać Netflixa i Disneya.

Główne odkrycie David Zaslav, jak przypomniano podczas tego Emmanuelowi Rozpocznij rozmowę o zarobkach z czwartego kwartałuFirma niedawno ogłosiła Nie chcesz „wygrać wojny o wydatki” w strumieniu. Ta linia, wzmocniona w tym tygodniu przez dyrektora finansowego Discovery Gunnara Wiedenfelsa na konferencji inwestorów, wywołała wiele ukłonów wśród osób na Wall Street, które postrzegają nadawanie jako bardzo kosztowny i ryzykowny biznes.

„Nie denerwuję się, gdy mówi, że nie chce wydawać” – powiedział Emmanuel o swoim przyjacielu Zaslavie. „Wszyscy inni wydają. I znowu, spójrz, na rynku jest siedmiu lub ośmiu graczy.”

Chociaż Endeavour słynie z posiadania go WMEJej portfolio jest zróżnicowane i obejmuje sport, wydarzenia, technologię i inne obszary. Jednak długoletni były agent Emmanuel nie wstydził się opisywać audycji jako dużego wiatru w plecy dla firmy.

Dyrektor generalny zauważył, że oczekuje się, że wydatki na program na wszystkich platformach wyniosą w tym roku 140 miliardów dolarów, w dużej mierze dzięki naciskowi na nadawanie. „[Zaslav] I żartuję z tego, ile pieniędzy będzie musiał wydać ze mną na konkurs”. Pomimo publicznych obietnic oszczędności, Emmanuel nalegał: „Nie sądzę, żeby którykolwiek z nich wydawał pieniądze na treści”.

Wstrząśnięty głównymi graczami – Amazon, Apple, Netflix, Discovery, Warner, Peacock, Roku, Disney, Hulu – Emmanuel kontynuował: „Jeśli jeden z nich się wycofa lub trochę spadnie, tak naprawdę nie ma to na nas wpływu. powiedział, że jesteśmy platformą neutralną”.

Dodał, że w przemyśle filmowym podczas pandemii było tylko trzech aktywnych kupujących. Dzisiaj „Masz teraz mocne dzieło teatralne”.

READ  Wewnątrz domu za 23,5 miliona dolarów, który może pobić lokalny rekord Kalifornii

Emmanuel często mówił o transmisji na żywo, która eliminuje potrzebę zarabiania pieniędzy przez wszystkich uczestników po tym, jak film osiągnie pewne limity przychodów. Podczas emisji płatności dokonywane są z góry, w modelu „dodatkowych kosztów”, który zakłada całkowity komercyjny okres filmu, przy założeniu, że każda premiera jest mniej lub bardziej udana. To skłoniło jednego z analityków do zakwestionowania, czy pozytywny wpływ gwałtownego napływu na finanse Endeavour może być postrzegany jako „pchnięcie do przodu”, termin biznesowy oznaczający, że korzyści z przyszłego okresu są przesuwane do obecnego, tworząc sztuczny wstrząs.

„Przed nami nie było żadnego oporu” – potwierdził Emmanuel.

W czwartym kwartale Endeavour odnotował stratę netto Ale przychody są lepsze niż oczekiwano, z dużym powrotem w dziale aktorskim po recesji Covid w 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.