Endeavour Ari Emanuel „nie denerwuje się” planami transmisji Warner Bros. Discovery – termin

zadanie Dyrektor wykonawczy Ari Emanuelktóry od dawna opowiada się za korzyściami płynącymi z boomu telewizyjnego, powiedział, że „nie przejmuje się” możliwością Warner Bros. Discovery. pompa hamulcowa Ponieważ nie może się doczekać Netflixa i Disneya.

Główne odkrycie David Zaslav, jak przypomniano podczas tego Emmanuelowi Rozpocznij rozmowę o zarobkach z czwartego kwartałuFirma niedawno ogłosiła Nie chcesz „wygrać wojny o wydatki” w strumieniu. Ta linia, wzmocniona w tym tygodniu przez dyrektora finansowego Discovery Gunnara Wiedenfelsa na konferencji inwestorów, wywołała wiele ukłonów wśród osób na Wall Street, które postrzegają nadawanie jako bardzo kosztowny i ryzykowny biznes.

„Nie denerwuję się, gdy mówi, że nie chce wydawać” – powiedział Emmanuel o swoim przyjacielu Zaslavie. „Wszyscy inni wydają. I znowu, spójrz, na rynku jest siedmiu lub ośmiu graczy.”

Chociaż Endeavour słynie z posiadania go WMEJej portfolio jest zróżnicowane i obejmuje sport, wydarzenia, technologię i inne obszary. Jednak długoletni były agent Emmanuel nie wstydził się opisywać audycji jako dużego wiatru w plecy dla firmy.

Dyrektor generalny zauważył, że oczekuje się, że wydatki na program na wszystkich platformach wyniosą w tym roku 140 miliardów dolarów, w dużej mierze dzięki naciskowi na nadawanie. „[Zaslav] I żartuję z tego, ile pieniędzy będzie musiał wydać ze mną na konkurs”. Pomimo publicznych obietnic oszczędności, Emmanuel nalegał: „Nie sądzę, żeby którykolwiek z nich wydawał pieniądze na treści”.

Wstrząśnięty głównymi graczami – Amazon, Apple, Netflix, Discovery, Warner, Peacock, Roku, Disney, Hulu – Emmanuel kontynuował: „Jeśli jeden z nich się wycofa lub trochę spadnie, tak naprawdę nie ma to na nas wpływu. powiedział, że jesteśmy platformą neutralną”.

Dodał, że w przemyśle filmowym podczas pandemii było tylko trzech aktywnych kupujących. Dzisiaj „Masz teraz mocne dzieło teatralne”.

READ  Kontrakty terminowe na akcje lekko rosną po drugiej z rzędu negatywnej sesji

Emmanuel często mówił o transmisji na żywo, która eliminuje potrzebę zarabiania pieniędzy przez wszystkich uczestników po tym, jak film osiągnie pewne limity przychodów. Podczas emisji płatności dokonywane są z góry, w modelu „dodatkowych kosztów”, który zakłada całkowity komercyjny okres filmu, przy założeniu, że każda premiera jest mniej lub bardziej udana. To skłoniło jednego z analityków do zakwestionowania, czy pozytywny wpływ gwałtownego napływu na finanse Endeavour może być postrzegany jako „pchnięcie do przodu”, termin biznesowy oznaczający, że korzyści z przyszłego okresu są przesuwane do obecnego, tworząc sztuczny wstrząs.

„Przed nami nie było żadnego oporu” – potwierdził Emmanuel.

W czwartym kwartale Endeavour odnotował stratę netto Ale przychody są lepsze niż oczekiwano, z dużym powrotem w dziale aktorskim po recesji Covid w 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.