Entertainment Community Fund zapewnia pomoc finansową 400 osobom niebędącym pisarzami – ostateczny termin

Ekskluzywny: Fundusz Pomocy Solidarności utworzony przez Gildię Scenarzystów i wielu jej wybitnych członków w celu pomocy osobom niebędącym członkami związku podczas trwającego strajku wzrósł do ponad 2,2 miliona dolarów i pomógł już ponad 400 członkom branży. Funduszem Potrzeb jest zarządzany przez , wcześniej znany jako Doers Fund.

Fundusz, świadomy, że pisarze nie są profesjonalistami z branży rozrywkowej, których dotyczy strajk, rozpoczął działalność 10 maja od darowizn w wysokości 1,7 miliona dolarów od związku i członków WGA JJ Abramsa, Grega Berlantiego, Adama McKaya, Ryana Murphy’ego, Shondy Rhimes, Mike’a Shore’a i Johna Wellsa.

„Fundusz otrzymał ponad 2,2 miliona dolarów darowizn na wsparcie profesjonalistów filmowych i telewizyjnych” – powiedział Deadline Joe Benincasa, prezes i dyrektor generalny Entertainment Community Fund. „Pomogliśmy ponad 400 osobom z doraźną pomocą finansową i skierowaliśmy ich do naszych dodatkowych programów i usług, aby pomóc w takich obszarach, jak zdrowie i dobre samopoczucie, praca i życie, mieszkanie i nie tylko”.

Tymczasem WGA West ma oddzielny fundusz strajkowy o wartości 20 milionów dolarów, aby pomóc swoim członkom podczas strajku. WGA East oferuje również swoim członkom pożyczki strajkowe.

Strajk WGA, który trwa już 25 dni, rozpoczął się 2 maja po tym, jak negocjacje z Sojuszem Producentów Filmowych i Telewizyjnych nie przyniosły zadowalającego porozumienia. Główne problemy związku obejmują znaczne podwyżki wynagrodzeń, minimalny personel, zatrudnienie na czas określony, tworzenie resztek transmisji opartych na scenach oraz ograniczenia w wykorzystaniu sztucznej inteligencji do tworzenia scenariuszy.

READ  Jimin opuszcza część Set Me Free BTS. Teledysk 2'

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.