Eric Braeden i Victor Newman w The Young and the Restless mówią, że ma raka w emocjonalnym wideo

Możesz nie znać imienia Eric Braeden, ale na pewno znasz Erica Braedena.

Dzieje się tak dlatego, że Victor Newman, postać, którą Braeden gra w „Młodych i niespokojnych”, jest prawdopodobnie najbardziej znaną postacią w historii codziennej telenoweli.

Nawet ludzie, którzy nie oglądają serialu, wiedzą, kim jest Victor Newman i przez ponad cztery dekady był odwiecznym cudem, ostoją ekranów i salonów mężczyzn, kobiet, a zwłaszcza babć w całym kraju.

Właśnie dlatego świat był oszołomiony, gdy 82-letni Braiden zamieścił w piątek w mediach społecznościowych film ujawniający, że lekarze niedawno wykryli raka w jego pęcherzu. W emocjonującym filmie Brayden powiedział, że problem zaczął się wkrótce po operacji kolana. Powiedział, że wkrótce potem zaczął mieć problemy z prostatą, które ostatecznie przerodziły się w niezdolność do oddawania moczu.

Powiedział, że lekarze w końcu odkryli raka i wierzą, że całkowicie go usunęli. Jednak Bryden powiedział, że lekarze powiedzieli, że znaleźli komórki rakowe „wysokiej jakości” i od tego czasu przechodzi immunoterapię, aby sobie z nimi poradzić.

Możesz zobaczyć wideo tutaj.

„To może być przydatne dla niektórych starszych facetów, którzy mogą tego słuchać lub nie” – powiedział Bryden.

Braden powiedział, że będzie miał immunoterapię raz w tygodniu przez sześć tygodni. Powiedział, że w piątek został dwukrotnie wstrzyknięty do planu leczenia. Powiedział, że zastrzyk „nie był zły”.

„Jestem trochę pod wpływem pogody” – powiedział – „ale niewiele”. „Pracuję, ale na skróty.

„Nauczyłem się bardziej słuchać swojego ciała” – powiedział – „i nie dawać z siebie wszystkiego”. „Więc, jeśli widziałeś mnie trochę pod wpływem pogody, tak, byłem. Ale to poliżę. Ten drań mnie nie weźmie. Dostanę to. Dobrze? I będę w wkrótce znów będzie najlepszy. Dlatego nadal cieszę się, że mogę iść do pracy. Rozprasza mnie. Uwielbiam grać. Lubię wiedzieć, że dobrze się bawię z ludźmi.

READ  Julia Roberts, jej mąż Daniel Moder i razem cieszą się hołdem Kennedy Center

To wtedy Braeden stał się emocjonalny.

Powiedział swoim fanom: „Uwielbiam wasze wsparcie”. „Dużo to znaczy, dobrze. Więc jeśli masz kogoś w rodzinie, kto przez to przechodzi, wspieraj go.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.